Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt észre lehet venni, ha...

Azt észre lehet venni, ha szivárog a magzatvíz? Ugyanúgy lökődik ki mint a folyás? Ugye meg lehet különböztetni a folyástól?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem végig erős volt a folyásom a terhesség alatt,de aznap,amikor elkezdett szivárogni a magzatvíz,azt észrevettem.Az csak olyan síma víz volt.Persze,nem voltam benne biztos és vettem a gyógyszertárba egy olyan betétet,ami kimutatja,hogy az e.Az volt.Késöbb már elkezdett jobban folyni,reggel pedig elöntött(a korházban)

Neked még nincs it

t az ideje?

Kicsit ijedtül hangzik a kérdésed?!

2009. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
35 hetes vagyok! elvileg csak folyás! nem lenne neki szabad,de mindenki azt mondja,hogy észre lehet azt venni!
2009. febr. 1. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy kezdődött a szülésem, hogy szivárogni kezdett hajnalban a magzatvíz. Talán úgy tudod megkülönböztetni, hogy szagtalan átlátszó és tényleg vízszerű, olyan, mintha pisilnél, de érzed, hogy mégse. Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok.
2009. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18hetes vagyok, 3hete minden nap van ilyen vizes folyásom. Sokszor órákon keresztül nem jön semmi, aztán annyit érzek vmi folyik ,mint mikor az ember menstruál. Vettek kenetet, nincs semmi gyulladás vagy fertőzés. Doki szerint tuti nem magzatvíz, mert már rég elvetéltem volna!!! Vagy a 3hete abbahagyott kúp utóhatása ez szerinte, vagy simán a terhességi hormonváltozás.
2009. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha hosszabb ideig fekszel vagy ülsz és utána felkelsz és hirtelen nagy mennyiségben ömlik akkor tessék orvoshoz menni. én hajnaltol estig ezen filoztam hogy folyás vagy magzatviz és este bementem a szülészetre és magzatviz volt. orvos jol leszurt, mert fertőzést kaphatott volna a baba. még aznap este meginditották a szülést,igaz én a 40-dik héten voltam.
2009. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!