Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog az ha a szülés...

Normális dolog az ha a szülés utáni vérzésnek erős szaga van? 10 napja szültem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is erős szaga volt, aztán kamilláznom kellett és pár nap múlva el is múlott, csak lassan.
2010. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel a méhlepény levált,a helyén egy marha nagy seb van ami gyógyul,de mivel nagyon nem levegőzik ezért van ilyen szaga.Nekem is volt.Ez a gyermekágyi időszak.

2010. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, ezért gyakran zuhanyoztam, de még igy is mindig éreztem magamon. Sőt, ami frissen jött ki belőlem annak is szaga volt. Most legalább tudom, hogy nem voltam egyedül ezzel a gonddal.
2010. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ha kellett ha nem cseréltem a betétet, meg próbáltam gyakrabban zuhanyozni, meg próbáltam minnél vékonyabb szellősebb betétet beszerezni, komolyan a gyerekvállalásban ez a kész csőd, hogy anya szülés utáni betétjét fizetjük:D de így is olyan fura szaga volt.
2010. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 5 hete szültem czászárral,és 2 hete tiszta pánikban vagyok ,mert már csak enyhe barnás fehéres folyásom van,és iszonyat hülye szaga van!Azt hittem valami fertőzés,a dokim persze szabin van!De akkor ezek szerint másnak is ilyen!Nem is tudnám meghatározni a szagát,monjuk úgy a pocsolya és a vas szaga között valahol:)))(bocsi a részletezésért).Naponta legalább 10x megmosdok+betétcsere,de nagyon zavar,mert ahogy vécézek akkor is érzem a szagát:S!!!Ez annyira gáz!!!
2010. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!