Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II-n tapasztalatok?...

SOTE II-n tapasztalatok? Fogadott orvossal szülnék, ha lehet termeszetes úton

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyenek a tapasztalatok, mert sok vegyek információt hallottam. Például hogy nagyon durván bánnak az emberrel, nem nagyon mutatnak meg dolgokat a csecsemősök, nem segítőkészek es koszos a kórház. Nekem elso baba lesz, ezért szeretnek két agyas szobába menni (VIP-be egyedül nem “merek”, mert ha valami van akkor Kb egyedül maradok mint a kisujjam., nyilván nem a masik anyukától várnám a segítséget de azert megnyugtatóbb valamilyen szinten. Sok agyasba nem annyira mennek ha lehet. Hallottam, hogy nagyon piszkos es a wc/fürdő a folyosón van es nem a szobában? Ez igaz? Illetve ha esetleg megis a VIP szoba mellett döntok, akkor apuka bent alhat, vagy legalabb az aranyoran kívül akármikor (most koronavirust mellőzve) bejöhet? Illetve jöhetnek látogatók is pl a család?

Az a baj h en ilyen eléggé “elveszett” tudok lenni es azert total segítség nelkul (szinte mindenhol képes vagyok pl eltévedni) es főleg ilyen állapotban fáradtan szülés utan azert jo lenne ha valaki ott lenne es segítene vagy segítene elintézni dolgokat.

Pl ezért neztem h a Robert kórház elég szimpatikus de azert kb 500 ezerért kicsit drága :( illetve HA ne adj Isten valami problema akad akar velem akar a babával akkor ŐK nem tudnak megfelelő ellátást biztosítani.... viszont nem tudom, hogy a SOTE 2 mostanában támogatja a termeszetes szülést, pl hagyni a magad idejében szülni, kádban vajúdó, saját zenét vinni, stb, illetve nem oxitocinnal telenyomnak, gatmetszés, belekonyokles, burok repesztes stb


Szóval koszi ha valaki leírja a tapasztalatát ami valamennyire friss



2020. jún. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ott fogok szülni fogadott orvossal.

Én jókat hallottam. Két barátnőm is ott szült.

A szülőszobám aranyosak voltak végig. A csecsemősökre panaszkodtak de persze nem minden nap van ugyanaz aki bunkózott.

Azt mondták, hogy olyan mint egy magánkórház olyan tiszta.

Ez volt tavaly. Hogy egy év alatt mennyit változott azt nem tudom.

2020. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh nagyon koszi! Megnyugtattal mikorra vagy kiírva ha megkerdezhetem?
2020. jún. 15. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővérem szült ott. Mindennel meg volt elégedve. A csecsemosokkel összeveszett, elküldte őket a pékbe, ezután békén hagyták. De szerinte büdös parasztok.
2020. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja nővérem gátvédelemmel szült és csak az utolsó 2 oraban kapott oxit.
2020. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok. Elvileg október 3.-ára. De az Uh. mindig mást mutat. Szerintem szeptember vége. És te?
2020. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En december 25 🎄 🤣
2020. jún. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!