Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy szülés úgy...

Mennyibe kerül egy szülés úgy átlagosan? Volt aki nem adott pénzt egyáltalán? Hogy működik ez? Megvoltatok elégedve a banasmoddal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A szülés még mindig ingyen van, semmivel nem bánnak veled ügyeletben rosszabbul, mint egyébként. Ha van fogadott orvosod és/vagy szülésznőd, akkor annak van tarifája.
2020. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ügyeletben szültem mindegyik gyermekemet, semmivel sem bántak velem rosszabbul, mint a saját orvosos szobatársaimmal. Sőt... ha lesz még babánk, ugyanígy fogom csinálni. 😊
2020. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem adtam semmit ugyeletbe, mégis remekül bántak velem, nagyon jó élmény maradt. Egerben. A pénzt inkább külön szobára költöttünk és nem bántuk meg :)
2020. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Fogadott orvosom volt, és mindenképp megérte mert valóban odafigyeltek rám! Igen, ennyit számít a pénz. A magzatvíz elfolyása és a szülés közt hosszú idő telt el, én megkaptam 2x is az antibiotikomot amit kell, ezért egyedül az én kisfiamat nem kellett átszállítani a koraszülött osztályra fertőzés miatt, a velem egyszerre szülő, hasonló kaliberű szülésű nők babáját igen. Ők nem kaptak antibiotikumot. Nálam érdeke volt az orvosnak és a szülésznőnek, igen, mocsok egy dolog de én inkább fizetnék másodszor is. Akiknek alapból komplikált lehet a szülés bármilyen okból, azoknak még inkább ajánlom, ne ezen múljon. Hallottam már szuper ügyeletes orvos sztorikat is, de amit én éltem meg az ügyeletes orvosnál, amikor csak felvettek az osztályon és megvizsgált h mégis h állok, na akkor rendesen halálfélelmem lett. Mint egy részeg, még a mozgása is, pedig nem volt több 40 nél. Ha belegondolok h akár nála is szülhettem volna ha nincs fogadott dokim, lever a víz. Nekem 2016 ban 90 000 ft ot kértek Szolnokon. Az orvosom tarifája azóta már kb a duplája, gondolom ezt abból h a magánrendelésének az ára is majdhogynem a duplájára kúszott. Többször nem tervezek szülni de ha mégis akkor megint hozzá fogok menni, mert úgy rendbetett szülés után h 4 év távlatából mintha sose szültem volna... nekem megérte.
2020. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem fizettem egy forintot sem. Nekem ez olyan, mintha az ember megvenné a saját gyerekét.

Ügyeletben szültem, elötte egész nap már az osztályon feküdtem magzatvíz szivárgás miatt. Végig nagyon jó ellátást, bánásmódot kaptam. Kistesóval sem lesz ez másképp.


Unokatesóm csak a szülésre adott a dokijának 200ezret, aki a várt pillanatban kijelentette, hogy vidéken van esküvőn, megy ha tud. Természetesen nem ért oda, csak rá 2 napra, az osztályon ránézett, gratulált és kiment. (A pénzt előre megkapta, természetesen vissza nem adta)

2020. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen volt. Nem fogok több százezret kidobni azért, hogy utána a fogadott orvos pont a szülés napján nyaraljon. Nem egy ilyen eset történt már baráti körömben. Nagyrészt ugyanazok rendelnek magánban is, akik a kórházban.
2020. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam se dokit se szülésznőt és maximálisan elégedett voltam mindennel. :) Utána pár órával a doki meg is keresett, hogy megnézzen hogyan vagyok.
2020. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ,nem akartam de amikor bementünk szülni sajnos én láttam a különbséget.Higy bántak velem ,és hogy beszwlt azzal az anyukaval a szülésznő akinek nem volt dokija....Biztos kórháza válogatja ,de nekem szerencsém volt ,H volt dokim,lehet már nem élnek én sem és a fiam sem.
2020. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!