Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátmetszés mennyire fájdalma...

A gátmetszés mennyire fájdalmas? Saját tapasztalatokat kérlek tudnátok írni? Ettől félek egyelőre a legjobban.

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájt mindkétszer, hiába fájás közben csinálták. Az elsőnél pont láttam hogy a kezében a szike,várta a fájást,én meg tudtam, hogy most fog vágni, éscsak arra koncentráltam. Konktétan a vágás nem vészes, olyan mikor késsel megvágod a kezed. Abban a pillanatban nem fáj, utána csíp, éget, közbe a baba feje feszít szét belülről. A varrást két érzéstelenítővel csinálták, de így is majd leugrottam az ágyról. Napokig nemtudtam ülni csak úszógumin.

A másodikkal is úgy jartam,hogy pont mondta a szülésznő a dokinak,hogy sajnos gátmetszésre lesz szükség,adoki bólintott, azt még láttam,utána pont jött a fájás, majd a vágás, a következő nyomásra meg is letta baba. A varrást ekkor is rosszul viseltem, szívatták velem azt a gázt (magához a szüléshez nem kellett). Aznap még fájt odalent, másnap már meg sem éreztem, még wc-zni is tudtam már.

2020. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre mikor csinálták,de utána nagyon sokáig fájt az a terület,nem tudtam normálisan ülni.
2020. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
azt se tudtam mikor csinálták amikor meg volt a kicsi akkor döbbentem rá jéé nem is éreztem és nem is figyeltem ne aggodj akkor csinálják amikor fájásod lesz! :)
2020. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

En sem vettem észre. Egyedül a hangját hallottam, ahogy sercent a bőr, majd a férjem úgy megszorította a kezem, azt hittem eltöri 😅

A varráshoz kaptam érzéstelenítőt, kívül 4öltésem volt, belül komplett matyóhímzés. Egyedül az fájt, másnaptól kb 1 hétig, mikor ültem le. Ülni simán tudtam, csak az a rogyasztó mozdulat. De az is elviselhető volt.

Ez az a dolog, amitől a legkevésbé kell félni szerintem. A tágulás az 1000x rosszabb. Mintha a csontok törnének. De nem akarlak megrémiszteni

2020. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én észre sem vettem.

Viszont a varrást azt éreztem

2020. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit, varrást már igen. Az elég rossz volt.
2020. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szóltak, hogy most fogják csinálni de csak egy kicsi égető érzést éreztem. Akkor már órák óta nagyon erős fájásaim voltak, az volt bennem, hogy csak legyünk már túl rajta, akármit is csinálnak. Viszont szülés után amikor megkönnyebbül az ember, végre nem fáj, túl vagyunk rajta, akkor nagy pofára esés az össze varrás, na az már kellemetlen volt de én pár öltéssel megúsztam.
2020. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örültem volna ha nem mondják hogy "most vágunk" akkor nem arra figyeltem volna, de csak egy kicsit fájt, a varrásból semmit nem éreztem. Ami utána van az rosszabb, valakinek napokig fáj, valakinek évekig.
2020. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!