Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után. Tudom,...

Gátmetszés után. Tudom, lerágott csont de azért megkérdezem. Kinél mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 hete szültem,a babám 4 kg fölött volt és a válla is megakadt így jó nagyot kellett vágni.Azóta is úgy fáj,hogy legszivesebben négykézláb közlekednék😀Sorstársak,ez mikor lesz jobb?A hüvelybe nyilaló fájdalom is ezzel jár?Ma megnéztem a tükörben és annyira nem néz ki rosszul,egy kis fehér vonal.Felszívódó varrataim vannak.
2019. febr. 3. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi elmúlik!:)

Engem is vágtak viszont nekem sajnos olyan aranyerem is keletkezett hogy amellett a vágást már nem is éreztem. Kb a 3.-4. Hét körül normalizálódott a helyzet

2019. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Kitartás. En nagy furdolepedobol tekertem egy kukacot majd abbol egy koszorut es azon ucsorogtem. Fu de sz@r volt minden kitorles meg még melle a betet meg ha valami beleakadt vagy csak megsutolta. Baaa.. Ami sztem toksokat segit az az, hogy sima tiszta vizzel napi legalabb 8alkalommal lezuhanyoztattam.
2019. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úszógumi egyszerűbb és olcsóbb. 2 hét után még nekem is nagyon fájt.
2019. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket😀Hát igen,gondolom az sem segít,hogy non-stop betéttel szaladgálok.Az is dörzsöli rendesen.Remélem,lassan javul majd a helyzet.
2019. febr. 4. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen ami segít, ha terheled. Vagyis ülsz rajta már az elejétől kezdve. Semmi úszógumi, és társai. Szülésznő se javasolja, mert úgy lefelé húzódik,sokkal rosszabb. Nekem 2 hét alatt elmúlt a fájdalom, azt se éreztem utána már, szültem.
2019. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!