Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt hüvelyi szülése...

Akinek volt hüvelyi szülése és császárja is, és rálát mindkettőre?

Figyelt kérdés

Melyik milyen volt?

Ha szabadon eldönthetnéd, melyiket élnéd újra, melyiket választanád?



2020. jún. 24. 11:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem szültem hüvelyi úton, de a tampon használat szintén problémás nálam is. Ennek szerintem is a terhességhez volt köze, nem a szülés módjához.
2020. jún. 24. 17:07
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdezö: ez ellen használ az intimtorna, csak rendszeresen kell végezni
2020. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
Előre sajnálom azokat akik ezeket a válaszokat elolvassák és még nem szűltek..nem mindenkinél alakul ilyen borzalmasan , sőt ..több nő regenerálódik 100%ban ,mint amennyi nem..lehet itt ijesztgetni az embert,meg ilyen olyan problémákról beszélni , rengeteg múlik a szervezeten , genetikán. Nem törvényszerű és elvárt ,hogy tönkremenj lent..
2020. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
És tény, hogy sokan nem fordulnak orvoshoz és nem beszèlnek róla mert tabu...
2020. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

Kedves császárpártiak!

Azt azért elmondanám, hogy egy császármetszésnek is rengeteg negatív következménye lehet, nem csak a hüvelyi szülésnek. Nekem pl.olyan összenövéseim lettek,h. (évekkel a műtét után) volt hogy lábra sem bírtam állni, műtéttel kellett szétszedni őket. És most a 3.terhesség alatt is iszonyúan érzem, ugyanis újra összenövéseim lettek. Emellett alig tudtam újra teherbe esni, ugyanis nem mellesleg meddőséget is okozhat sokszor. És egy csomó mindent nem is említettem, de nyugodtan nézzetek utána, vannak cifraságok...

A lelki következményeket már nem is említem, úgysem értenétek (tisztelet a kivételnek)

Ja, és aki szerint a császár nem fáj-utána sem- már bocs, de nem százas... akkor mondhatjuk azt is h.a hüv.sz.nem fáj - ahány ember, annyi érzés, fájdalomküszöb stb. Rohadtul tud fájni a császár után a seb, kívül-belül össz.10 réteget vágnak fel. Hát nekem nem volt könnyű úgy cipelnem a babámat, h.lábra is alig bírtam állni, és egyik kezemmel a hasamat kellett tartanom, mert úgy éreztem, kijön mindenem a hasfalamon.

Egyébként meg, ha nincs komplikáció (ha mégis van, császárnál is előfordulhat), a babának is sokkal jobb a sima szülés.

2020. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó. Azért ugye megengeded, hogy más is leírhassa a véleményét a császárról, anélkül hogy leszólnád? Az, hogy neked ilyen szar élmény volt a császár, másnak még nem feltétlen volt az és nem kell jelzőkkel illetni senkit emiatt!

Nekem volt mindkettő és nem, egyáltalán nem fájt annyira, mint a hüvelyi szülés! És emiatt még nem gondolnám, hogy nem vagyok százas. Nekem semmilyen komplikáció és szövődmény nem volt a császár után, pár nap múlva már ugyanúgy éltem az életem, mint előtte és ha választanom kéne ezerszer inkább egy császármetszés, mint egy hüvelyi szülés. Kinek mi. Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya, ennyi. Attól mert X-nek fájt, nem feltétlezi, hogy Y-nak is fog!

2020. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen, baratnomnek is komplikáció mentes csaszarja volt. Még a kórházban meglatogattuk a 2. napon. Már simán futkosott a folyosón. Mikor en szültem, volt olyan csaszaros, aki hazamenetelkor is meg gornyedten közlekedett. Nagyon egyedi. Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy az egyik módszer sokkal jobb, akkor nem lenne kérdés.
2020. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!