Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés vagy a tökön rúgás...

A szülés vagy a tökön rúgás fáj jobban?

Figyelt kérdés

Nők,mi a véleményetek? Szerintem a tökön rúgásnál nincs rosszabb, az tényleg eszementül fáj, a szülés meg nem fájhat annyira, ha egy természetes folyamat, nem?

Melyik a rosszabb?



2020. jún. 25. 08:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
86%
A Trónok harca 8. évada.
2020. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
15%

Amikor tökönrúgnak,nem te akartad,váratlanul ér,nem lesz semmilyen pozitív hatása,senki se támogat,segít, fetrengesz kínodban egy retkes padlón,és annak a tudatában vagy hogy lehet épp most vesztetted el annak a lehetőségét hogy gyereked lehessen,és közben az okozója legtöbbször röhög rajtad,és nagyon meg vagy alázva.


Ezzel szemben sokkal könnyebb úgy elviselni bármit,hogy tudod hogy miért viseled,akartad,te vállaltad,és tudod a végét,és közben 20an vannak veled és támogatnak,segítenek,fájdalomenyhítő módszereket alkalmaznak.Úgy viseled a fájdalmat hogy tudod hogy a gyermekednek adsz életet.


Szóval lehet hogy maga a szülés fájdalma nagyobb,de elviselni a tökönrúgást sokkal nagyobb teljesítmény.

2020. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Haxo válasza:
43%
Elvileg egy olyan tökön rúgás ahol megsérülhetnek a herèk (szóval túl erősnek de azèrt gyengének se mondható rúgás) felér 160 gyerek szülèsèvel és 3200 csont eltörésèvel és ezt egy időben. Szóval ezek alapján...
2021. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
16%
Szerintem nem is kérdés... nyilván a szülés is fáj, de láttál már embert szülés közben hányni?
2021. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó mindkét gyerekemmel hánytam szülés közben :)
2021. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!