Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira élveztem a szülésem...

Annyira élveztem a szülésem minden pillanatát hogy szinte minden nap részletesen vissza emlékezek rá. Nem beteges?

Figyelt kérdés

Normális ez hogy minden nap azon jár az eszem hogy milyen volt a szülőszobán? Vissza nézem az akkor készült képeket a babámról, 5hónapja szültem.

Más is van így?


2020. jún. 27. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Normális. Nyilván sokat unatkozol.
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szép emlék, de azért ennyit nem gondolok rá
2020. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első2-3 hónapban így volt

Aztán kopott ki.. egyre több friss élmény került a helyére

2020. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Megkerdezhetnem, hogy milyen volt a szulesed, hogy ennyire jo elmeny volt? Mi volt konkretan olyan jo benne? Ketszer szultem, masodjara nagyjabol ugy, ahogy akartam, de iszonyat nehez volt.
2020. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem első születésnapja előtti este törtek rám elemi erővel az emlékek. Aztán soha többé :D
2020. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem 🤔

Egész babavárás ideje alatt nagyon féltem a szüléstől, és amikor frl ébredtem az első fájásra azonnal tudtam hogy eljött az idő.

Bementünk a kórházba az kb 20p volt onnantól számítva 1,5-2órájára meg született a kislányom. Az orvos mondta hogy bárcsak mindenki így szülne. Fájt nyilván...de nem fáradtam el annyira hogy ne bírtam volna még. Tudom NEM lehet össze hasonlítani sokatok szülésével akik sok órát esetleg 1-2 napot szenvednek van aki hány a fájdalomtól repednek szakadnak...minden tiszteletem a tiétek!!!! Nekem is volt gátmetszés de azt sem éreztem akkor, itthon már inkább de szavakba nem tudom foglalni mennyire jóvolt megélni az egészet.

2020. jún. 27. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok


3h hossza volt össz-vissz

Az elsô fájás így is csak enyhe görcs..

Még süteményt kezdtem sütni..


Kórházba érkezés után 20 perccel lett meg a baba.

Végig ura voltam a testem ek..

Minden kórházi fájásra emlékszem..

Nem engedtem vágni / protokoll/ nem engedtem oxit sem / nem is értettem miért akarnak egy tolófájásokkal érkezőnek adni/


Szülés után 10 perccel felugrottam

Átsétáltam az örzőbe..

Cicire tettem a babát..


2h val később pedig átsétáltam a szobámba, kipakoltam..

Mint aki nem is szült..



1. szülésem nem volt ilyen könnyű... utána viszont ugyanennyire jól voltam a gátmetszésem ellenére.. Van amire nem szívesen emlékszem abból

2020. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt különösen jó élmény, de rossz se, inkább intenzív, semmihez nem hasonlithato. Nem maradt meg traumakent de nagy extazist se éltem át. Néha jut csak eszembe, nem szoktam gondolkodni rajta, de ha szóba kerül szívesen beszélek róla.
2020. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom nincs sok dolgod 😂 nekem is jó volt nagyon, szoktuk felemlegetni, az azt követő hetekben többször is, de azóta újra lehet mindent csinálni, a tököm se akar arra emlékezni, mikor először is ha időm, alkalmam van rá, akkor szexelek :D ha nincs, akkor valószínű dolgom van.
2020. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De mi volt olyan jo benne?
2020. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!