Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor tudtatok...

Szülés után mikor tudtatok elmenni nagywczni, mennyire fájt?

Figyelt kérdés
Sima és császáros szülés esetén is érdekel.
2020. jún. 27. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Én egyből tudtam Wc-zni, de az asszony napokig kínlódott.
2020. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Sürgősségi császárom volt. Felállás után kaptam keserű sót ami hashajtó. Onnan 5 óra volt. Egyáltalán nem fájt, mert ugyebár ment a hasam és nem kellett nyomni. De ha nem így lett volna tuti megpusztulok. Még nevetni is fájt.
2020. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesen szültem. Emlékszem, nagy volt a félelem, hogy mennyire fog fájni, de szerencsére teljesen kibírható volt. Azt hiszem talán szülés után 2. napon mentem, de a 3.-on már tuti.
2020. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton szültem. Mivel 2-3 nappal a szülés után sem sikerült elmennem nagy WC-re kaptam hashajtót a kórházban.
2020. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is úgy,mint a negyedik. Hétfőn este szültem,csütörtökön még semmi nem volt,adtak kúpot,az hatott kb 10 perc alatt
2020. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Este szültem..

Reggel tudtam

Nem fájt



Másik szülés: kaptam beöntést 2. Nap múlva, nem fájt

2020. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első császár után a 3.napon még nem ment, és azzal fenyegettek, hogy ha nem produkálok, nem engednek haza. Szal adtak hashajtót, és pár óra múlva sikerült.


A második császár után második nap már magamtól kértem a hashajtót.


Nem fájt amúgy (legalábbis nem jobban, mint a sima ülés), inkább pszichésen volt rossz, valahogy féltem tőle.

2020. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben hüvelyi szülés volt
2020. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi császáros voltam. 3 nappal később kaptam hashajtót attól sikerült. Maga a művelet nem fájt egyáltalán, sokkal rosszabb volt hogy egy tömeg WC-t naponta takarítottam nem tudom hányszor hogy rá merjek ülni (természetesen így is tettem rá ilyen fóliát, vagy mit) mert sokszor volt ingerem, de nem sikerült. Maga a WC takarítás volt nehéz és kényelmetlen császárral. Ráadásul jó alacsonyan volt a WC.
2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam hashajtót, mégsem sikerült a kórházban. Tehát csak az 5. napon. Nagyon rossz volt, mert addigra már hatalmas és kemény gombóccá alakult. Bocs, ha gusztustalan. Sokáig próbálkoztam vele, és mivel féltem a gátseb miatt, elég sokat szenvedtem vele. A szülés gyorsabban ment. :)
2020. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!