Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor tudtatok...

Szülés után mikor tudtatok elmenni nagywczni, mennyire fájt?

Figyelt kérdés
Sima és császáros szülés esetén is érdekel.
2020. jún. 27. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Szules elott full hasmenesem volt mind 2x szoval utana vagy 3 nap volt mire. Igaz en szinte nem is ettem mert a 40fokban nem kivantam max pixi gyumit es 5l folyadekot. 🤣
2020. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első sima szülés volt. 3-4-ik nap sikerült, mikor anyukám citromos fagyit hozott. Futottam :D De utána kínlódás volt hetekig. Meg aranyér. :( A második császár volt. Ott ricinust kértem második nap, attól sikerült de nem volt nagy produktum. Itthon szintén szenvedés, újra aranyér.
2020. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
2 napon. Nehezen ment. Szerintem érdemes élni a hashajtó (kúp) lehetőségevel ha szükséges, nem véletlenül kinalgatjak. A gatseb, és a belső varratok gyógyulásat is hatraltatja az erőlködés.
2020. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Első szülesem után 4 nappal sikerült. Minden nap kaptam székletlazítót,de semmi sem történt. 4. nap mondtam a nővernek, hogy adjon valami ütős cuccot, mert a doki azt mondta, hogy addig nem veszi ki a varratot, míg nincs széklet. Esti vizit után visszajött a nővér, és sunyiba adott egy glicerines kúpot. 1 óra múlva megvolt a hatása, fájni nem fájt, másnap reggel ki is szedték a varratokat, mehettünk is haza.

A második szülésemnél nem adták a székletlazító bogyókat, hanem 2 nap után hoztak valami hashajtót, hogy vegyem be, de lehetőleg akkor, ha jön latogató és tus vigyázni a babára, vagy adham be addig a csecsemősöknek, mert durva lesz a hatása. Este mielőtt elvitték fürdetni bevettem, és 10 percml múlva már a wc-n ültem. Tényleg hatásos volt, kerdeztem is utólag,hogy mi a neve, jó lenne otthonra is mert elég székrekedéses vagyok, de nem mondták meg,állítólag csak orvosi felügyelet mellett használható. Nem fájt egyáltalán.

2020. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Császár utáni másnap. Kértem rásegítő szirupot. Nem fájt, de kellemetlen volt.
2020. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Természetesen szültem. Úgy emlékszem, feltétele a hazaengedésnek, hogy sikerüljön nagywczni. Adtak egy fél levél Tisasent, hogy vegyem be. Végül nem vettem be, úgy voltam vele, ha nem megy, akkor majd beveszem. De sikerült magamtól a 2. napon. Féltem tőle, de nem volt annyira vészes, kicsit kellemetlen volt az első. Utána se volt szerencsére vele problémám.
2020. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érdekes volt. Sima szules. Másnap már kakiltam. De utána olyan szorulasom volt hónapokig, hogy akkor jött ki az aranyerem. Hu nagyon szenvedtem. Valószínű volt egy kis “átrendeződés” odabenn, mert az intimtornára javult sokat. Mostanra normalizálódott. 5 hónapos a fiam. Kb 3 hónapig szenvedtem de fokozatosan jobb lett. Az első hónap szörnyű volt. Nem ijesztgetni akarlak, csak nekem senki se mondta, hogy ilyen is lehet és nagyon rosszul éltem meg. Jobb lett volna ha tudom, hogy ez is előfordulhat.
2020. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Császáros voltam. Kaptam hashajtót másnap reggel, de nagyon szorulásos voltam mindig is, terhesség alatt csak rosszabb lett és még ezzel is alig jött ki. Nagyon rossz volt, mert "meg kellett tanulnom" újra kakilni és pisilni is. Rá következő nap azért jött ki egy elfogadhatóbb adag.
2020. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Programozott császárom volt.

Ahogy kihuztak a katetert (13 óra múlva) rögtön mentem pisilni ami azt mondták lehetetlen csak ínger :)....

WC a császár utáni másnap reggel, nem fájt egyáltalán semmi. Pedig azt hittem fájni fog. Se aranyér, se semmi ilyesmi. Mindenkinek ilyen szülést, és felepulest kívánok 😊😊😊

2020. jún. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Másnap volt.
2020. jún. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!