Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után borzasztóan...

Szülés után borzasztóan kitágultam, mit tehetek, ha az intimtorna sem segít?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem természetes úton a fiamat,nagyon nagy baba volt, 5,15 kg-mal született. Kivártuk a 6 hetet, de borzalmas azóta a szexuális életünk, nem érzek semmit a páromból és ő sem belőlem, gyakorlatilag lötyög bennem, pedig nagyobb mérete van. Elkezdtem intim tornázni, vettem gésagolyókat, azokat is használom, de semmi javulás. Párom javaslatára rendeltünk egy vastagabb dildót, az okoz egyedül örömet, de nemcsak játékszerrel akarok élvezethez jutni. Teljesen el vagyok keseredve, bármilyen hasznos tanácsnak örülnék!

2020. júl. 3. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Mióta intimtornázol?

Kriston Andit csinálod?

Mindenképp azt csináld minden nap kitartóan. Lehet érdemes személyes trénert felkeresni, hátha nem is jó izmot mozgatsz.

Én borzasztóan szétbarmolódtam alul de nekem csodát tett fél év alatt szűkebb lettem mint szülés előtt.

Más problémad nincs? (Sérv, méhsüllyedés)

2020. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
1-2 hónap intim torna még semmi, csináld kitartóan, és javasolt szerintem tanfolyamra is elmenni. Azoknak az izmoknak is ugyanúgy több hónap kell megerősödni mint egy bicepsznek hasizomnak stb.
2020. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Hüvelyi elektrostimulátorról is jókat hallani.
2020. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja szültél

Gondolom 6 hét után kezdtél el tornázni. Így még normális hohy nem sok javulás van. Kriston Fele intim tornát javaslom, hónapok kellenek míg megerosodik de ajánlom.

Én dvdn tanultam meg, hatásos csak türelemmel kell lenni.

Nagyon drukkolok neked.

A nagy dildót szeri tem hanyagold, azzal is tagitod a hüvelyed.

Probald ki hogy 1-2 hétig nem nézegeted magad odalent mennyire tág és nem szexeltek. 1-2hét után pedig nézd meg mit látsz, es érezd szex közben hogy változott e valami.

2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Az intimtorna súlyos elváltozás esetén semmit nem használ. Magától, a természetre hagyva fél év múlva már jelentkezhetne a változás pozitív jelei, kivéve, ha komolyabb baj is van, mint a hüvelytágulat. Hüvelyfalsérv, előreesés, hüvelysüllyedés stb esetén csak a műtéti út a megoldás. Az alternatív megoldások (súlyok, stimulánsok stb.) semmit nem érnek!
2020. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Méhsullyedésem 100%ig

Hüvelyfalsétvem kb 85%ban javult miota intimtornázok és azon is hónapról hónapra érzem és látom a változást. A műtetek viszont sajnos nem járnak tartós eredménnyel.

2020. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Mi a helyzet azota?

2020. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!