Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol találok a neten intimtorna...

Hol találok a neten intimtorna gyakrolatokat?

Figyelt kérdés
Kriston, vagy más esetleg? Hogyan kell végezni? ti hogy csináljátok? Mert én hallottam rola, de nemtudom, hogy ez arrol szol e, hogy pl. pisilés közben elengedem, majd szoritom, engedem, szoritom....

2014. jan. 25. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem arról szól, nem is szabad sokat csinálni a pisilős gyakorlatot, csak arra jó, hogy megérezd, melyik izmokról is van szó. Kriston nincs a neten, én megvettem a könyvét, abból tanultam meg, de DVD is létezik.
2014. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldröl irok, iyg nemtudom bezserezni a dvdt..esetleg leirnád, hogy hogyan kell a gyakrolatokat elvégezni?
2014. jan. 25. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Most mennem kell,de este megpróbálom leírni.
2014. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké!várom válaszod! :)
2014. jan. 25. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2014. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedves válaszoló! nekem is el tudnád küldeni? köszi :)
2014. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!