Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár utáni...

Programozott császár utáni lépcsőzés?

Figyelt kérdés
Második babám programozott császárral fog születni. Meg van rá az ok, nem csak "hobbiból" vagy "kényelemből"... Az első terhességem sürgősségi császárral végződött. Emlékeimben él, hogy a hasam igencsak húzódott, fájt a seb miatt, de most az a helyzet, hogy azóta elköltöztünk és az új házban a hálók (a babaszoba is) és a fürdő is az emeleten van. Lépcsőzni vajon fogok tudni császár után? Mik a tapasztalatok? Köszönöm!

2020. júl. 6. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Fogsz tudni, mert muszáj lesz, de rohadtul fog fájni.
2020. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lementem a hatodikról, amikor hazaengedtek, majd pár nap múlva varratszedésre fel is, le is. 😊 Fájt, de megoldottam.
2020. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lépcsőzés, nekem nem okozott gondot.

Inkább, a lehajolás, vagy az ágyból felkelés fájt, de amint, "bejárattam" magam, nem volt gond, csak, ha megint megpihentem.

2020. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehet lassan, de menni fog :)
2020. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem okozott gondot.
2020. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2020. júl. 6. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Én a negyedikre hurcoltam a babát meg a hordozót. Nem is értem a kérdést egyébként. Meg kell csinálni és kész.
2020. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A negyedikre hurcolás az olyan, hogy felmész a lakásodba és akkor gondolom egy darabig ott maradsz. Nem mászkál fel-le a lépcsőn napi 120szor... Mint amikor a konyha, a nappali és a háló-babaszoba között kell lavíroznod egész álló nap és éjjel... Erre vonatkozott a kérdés... De persze meg fogom oldani, csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra. Köszönöm!
2020. júl. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!