Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Műtött gerincel szülni?

Műtött gerincel szülni?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem volt pár évig és mikor súlyosabb lett az állapotom megműtöttek 14 éves koromba. Tehát vállmagasságtól derékig be vagyok "csavarozva". A műtét után a doki és a gyógytornászom is mondta hogy ilyen műtét után csak császárral lehet szülni. Szeretném megkérdezni azokat a hölgyeket akik ilyen műtéten át estek, hogy hogy zajlott a szülés? Lehet természetes úton szülni vagy tényleg csak császárral? 17/L

2020. júl. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Már aktuális a téma?

Szeintem egyébként kérdezd meg a nőgyógyászod, mut ajánl, találkozott-e már hasonló esettel.

2020. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki, aki ebben a cipőben van. Nekem pont ugyan ez a bajom..

Nekem azt mondta a doki, meg másnál is ezt olvastam, hogy lehet természetes úton is szülni, elvileg semmi akadálya. Császárral viszont csak altatásban tudunk szülni, mivel nem tudják hová beszúrni a tűt az érzéstelenítéshez.

2020. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek gerincsérültet aki szült, de császár volt.

Gondolom orvosfüggő. Én dokival egyeztetnék a helyedben, ha aktuális lesz.

2020. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 éve, amikor a fiamat szültem, a kórházi szobatársamnak volt ilyen gondja. Császárral szült, és ami a legfontosabb: altatták, nem a gerincébe adtak érzéstelenítőt.
2020. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csigolyatoreses műtétem volt, én is be vagyok csavarozva. Császárral szültem, gerincerzestelenitesben. De amúgy azt akarták, hogy szüljem meg természetesen, de aztán mégis úgy döntöttek, hogy császár. Nekem is jobb volt így.
2020. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!