Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen emlékeitek vannak a...

Milyen emlékeitek vannak a gerinces érzéstelenítő beadásáról, illetve az azt követő pár óráról?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Fájt a beadás, nem hatott, fájt a vágás, utána elaltattak.
2016. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jaj, ez nem hangzik túl jól! :(

És az altatás milyen volt?

2016. márc. 12. 21:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem éreztem, ahogy beadták, sem a műtétet. Viszont vártam, hogy kimenjen az érzéstelenítő, az nagyon kellemetlen volt, hogy nem tudtam mozgatni a lábaimat. De semmi extra negatívum. Sőőőt..
2016. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
abszolút nem fájt!
2016. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az altatásra nem igazán emlékszem. talán annyi maradt meg hogy valami forró feszíti az ereimet, majd elnehezedett a fejem. ébredés után meg szédültem meg hányingerem volt. De miért kérdezed?
2016. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
engem nem altattak és nem fájt semmi csak olyan erős volt hogy remegtem meg fàztam! emlékszem mindenre
2016. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Programozott császárom lesz. Választanom kell, altatást vagy gerincbe érzéstelenítést kérek. Hajlok az altatás felé, félek a másiktól. Csak nem tudom, mikor kapom meg a babát, hisz egész nap kótyagos utána az ember....
2016. márc. 12. 22:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Hatalmas megkönnyebbülés volt...

Az influenza elleni oltás sokkal jobban fàjt, mint a gerincbe a szuri.

Nekem nem volt rossz, hogy nem tudtam mozgatni a lábam, tudtam, hogy ez vele jár. Nem fàztam, nem remegtem.

Ciki vagy nem, én bizony elaludtam, mikor megkaptam, végigszundikáltam, ahogy kiveszik a picikémet :-) Nagyon elfàradtam előtte.

Mikor kiment a hatása akkor fel kellett kelni, na az magyon fàjt. De kibírható.

2016. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Program császárom volt nekem is, mert faros volt a lányom. Nekem nagyon pozitív volt a császár, szép emlék maradt. Tuti nem vállalnék be egy altatást. Persze neked kell döntened. Láthattam azonnal, megsimogathattam, beszélhettem hozzá. Amúgy a műtét maga 20 perc volt. Pár óra múlva hozták is hozzám. És nálam volt 3 óra hosszát.
2016. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vajúdtam előtte kb. 10 órát és 2 tolófájás között adták be, így gyakorlatilag nem is emlékszem, hogy fájt volna az injekció. Utána hatalmas megkönnyebbülést éreztem, műtét közben beszélgettem az orvosommal és szülésznőmmel, majd ahogy lemosdatták a babát, már hozták is megmutatni, míg engem befejeztek. Az őrzőben ismét egyből jöttek a babával, mellre rakták és hármasban tölthettünk egy kis időt.

Utána nem volt kellemes a 12 óra fekvés és ahogy ment ki az érzéstelenítő hatása, de próbáltam aludni.

Nekem nagyon jó élmény volt, hogy ébren lehettem a műtét során.

2016. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!