Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontroll utáni vérzés...

6 hetes kontroll utáni vérzés mennyire normális?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam 6 hetes kontrollon a dokimnál. Előtte kb 3-4 nappal múlt el a gyermekágyi vérzés. Hüvelyi uh-t csinált, ahol mindent rendben talált, illetve a rákszűrést is megcsinálta. A vizsgálat után volt egy kis enyhe pecsételő vérzés, viszont azóta ez erősödött és élénk piros vérzésem van, a hasam is görcsöl kicsit. Egyébként nem volt durva a doki, egyedül a rákszűrés volt kellemetlen.

Ez mennyire normális? Vagy lehet mégis a gyermekágyi vérzés tért vissza? Előtte már többször volt, hogy azt hittem elmúlt, de visszatért. Nem hiszem, hogy menstruáció lenne, mert az uh-n a nyálkahártya vékony volt.



2020. júl. 16. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam vagyok. 9 hetesen is visszatért,voltam orvosnál azt mondta nem baj.
2020. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is vereztem meg a kontroll után is. Hol elmaradt teljesen, aztan megint vetetni kezdtem. De már nem volt nagy mennyiség. Normális volt, azt mondtak nekem.
2020. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 khniki ***** válasza:
Normális. 8 hétig tartott nekem.
2020. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!