Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszés után meddig...

Csaszar metszés után meddig fajt a sebetek? Meddig volt nehez felkelni, ulni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Kb 2 nap nagyon rossz. Utána még egy hét,de az már nem vészes.
2020. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Felszívódó varratom volt úgyhogy nekem ezzel nem volt gondom hálisten. Első 1 hét volt kemény nekem, a műtét után 7 órával kellett felkelni, na az szörnyű de már nem tudnám felidézni azt a fájdalmat. Viszont tényleg az a titok, hogy nem szabad ellustulni, erőltetni kell a sétálást, hiába fáj. A második felkelésnél abszolút nem segítettek már semmit.
2020. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt a betyárját...akkor most jövök én az ellenpéldával...nekem hosszú-hisszú hetekig fájt. 1 héttel szülés után mentünk haza és bementem kiváltani a tápszert a gyógyszertárba...hát potyogott a könnyem mire kiadták, annyira fájt. A varratszedés után is fájt. Kb.a 6 hetes kontrollig nagyon fájt, utána kevésbé. Kb.6 hónapos volt a kicsi es még akkor is érzékeny volt a seb. Ma már 1 éves és néha mikor neki dőlök a konyhaszekrénynek pl.zöldségpucoláskor akkor is érzem.. nem vagyunk egyformák.Egyébként nekem az 1.felkeles is borzalmas volt, majdnem elájultam.
2020. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az első felkelés pokol volt. Nem is tudtam mert bent volt egy hatalmas darab, amit kimasziroztak belőlem és jobb lett. KB 2 napig nagyon fájt, aztán jobb lett ahogy kivettek a varratot. Onnan fokozatosan lett jobb. KB 1,5/2 hét volt mire nagyjából a régi voltam és nem szisszentem fel állandóan ha megmozdultam😅😅
2020. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akinek alig fájt, le van pontozva? Gratulálok! Ha nem tetszik, akkor se fajte jobban, tényeket írtunk le, ezen nincs mit lepontozni.
2020. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen, hiába vagyok lepontozva, attól még nekem nem fájt :D
2020. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!