Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elvékonyodott heggel, meddig...

Elvékonyodott heggel, meddig sikerült vinned a terhességed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



2 sürgőségi császáron vagyok túl. A 2.császárom pont ez miatt lett újabb sürgősségi császár a 39.héten.

Most 18 hetes vagyok, vasárnap más probléma miatt a sürgősségin kötöttem ki. Nem a saját orvosom vizsgált, és sajnos közölte, hogy nem épp a legvastagabb a hegem. Korai terhesség miatt jósolni se tudnak meddig fogom húzni.

Kettős érzés van bennem, egyrészt 2 hete szintén ügyeletes orvos megijesztett, hogy sokkal kisebb a baba, aztán a saját dokim megnyugtatott, hogy minden rendben. Tudom ahány orvos annyiféle mérés(i) (hiba) lehet, így ez miatt is az a legjobb ha 1 orvos mér.

Következő hétre van időpontom a saját orvosomhoz, de ez miatt most nagyon aggódom.


3/3 év lesz a gyerekeim között, még azt sem mondhatom, hogy nem adtam időt a testemnek.



2020. júl. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A vékony heg is lehet rugalmas.

Az enyémek is el voltak vékonyodva,papírvékonyságúra, és kibírták a terhességeimet.

Nekem is 3 császarom volt,közben nézte az orvos a méhemet,akkor derült ki,hogy a legelső,ami már 7éves, teljesen vékony volt.

2020. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Nekem 37.héttől kezdett el fájni a hegem 39.hétre már menni alig bírtam mert konkrétan azt hittem kiszakad minden belőlem. Ezért lettem sürgősségi császáros. (ismét) az elsővel toxémiás voltam azzal azért.

Ez mellett viszont mindenem összenőtt mindennel.

2020. júl. 25. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyémek nem fájtak, csak a terhesség vége felé húzódott. De érthető,hiszen majdnem 1kg-mal nagyobb baba nőtt bennem. A harmadiknál nem fájt egyáltalán,pedig 16 hónap van a gyerekek között.

Nekem is összevolt az első után is,meg a második után is,pedig itt feloldottak mindent amit tudtak.

2020. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!