Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt szülés előtt...

Gyak.kérd. kérdése:

Akinek volt szülés előtt hasmenést mint jel,mit érzett,mikor szült meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel hasmenést keltem de nem csikar a hasam nem tudom hogy ez már jelezhet e bármit is vagy csak valami nem esett jól

2020. júl. 28. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Utána indult kb az volt az első a fájások előtt
2020. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. 4 óra telt el a hasmenés és a magzatvíz elfolyása között.
2020. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatviz elfolyas után rögtön lett életem legdurvabb hasmenése, amit vége lett indultak a fajasok, rögtön 3 percesek. Ha nem velem történik el se hiszem hogy ilyen van.
2020. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első gyerek: délben kezdődött a hasmenés, fél 3-kor mentem kórházba. 22.25-kor lett meg a lányom.

Második gyerek: 11-kor kezdődött a hasmenés, 15.25-re megszületett.

2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél egyik napról a másikra szörnyű szorulásból váltottam hasmenésre. Kb 2 héttel szülés előtt.
2020. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5-2 hete megy a hasam, de még egyben vagyunk. Augusztus 5re vagyok kiirva. Kitartás. 39 hkm
2020. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magzatviz, 5perces fajasok, korhaz, epph bekotottek az infuziot, rohanni kellett a wcre.
2020. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szülés előtti éjjel sokszor ment a hasam, kozben a magzatvíz is szivárogott. Másnap a szivárgás miatt beindították a szülést, és estére megszültem.
2020. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lasan szülsz kérdező.lehet hasmenés és később szülés
2020. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!