Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy történik a szülés megindu...

Hogy történik a szülés megindulásátol,a baba megszületéséig,az apás szülés Magyarországon a koronavirus alatt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórhàza vàlogatja. Ahol én szülök, hónapok óta nem lehetett apás szülès, most engedélyeztèk apàs szettel ès 3 napnàl nem règebbi orvosi igazolàssal arról,hogy az apa nem mutat lègúti tüneteket. Ha már bejutott apuka, akkkor úgy tudom ugyanúgy zajlik a szülès, mint règebben.
2020. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugyanaz, mint előtte csak maszk kötelező apukara. Meg nyilatkoznia kell, hogy nem beteg. Kb ennyi.
2020. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, a vajudóban voltam órákig, elfolyt a magzatvíz egy része, de fájásaim nem lettek, a doki még várt velem. Majd mikor úgy döntött, elcsipte a magzatburkot, a maradék magzatvíz távozott, onnantól mehettem a szülőszobába.

Oda férjem is bejöhetett (elötte 2 nappal engedélyezte a kórház újra az apás szülést).

Annyi, kellett egy nyilatkozatot aláírnia, hogy nem járt külföldön, nem találkozott léguti betegekkel az elmúlt 2hétben.

Maszk sem kellett neki.

2020. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Ősszel voltunk. Gyakorlatilag csak a szülés végső szakaszára, utolsó fél órára mehettem be, addig utcán, autóban kellett várni (előző szüléseknél végig ott lehettem, így ez kicsit rosszul esett mindkettőnknek).

Szülés után kb 2 órát hármasban lehettünk. Utána 2 napig csak képen láthattam a babánk. (feleségem amúgy lejöhetett egyedül, amikor meglátogattuk gyerekekkel)


Maszk mindenkinek kötelező volt, szülés közben a feleségemnek is! Plusz nekem "császáros apás szülés" felszerelés (védő nadrág, felső, sapka, maszk) annak ellenére is, hogy nem császár volt.

2021. jan. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!