Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz...

Ha elfolyik a magzatvíz rögtön hívni kell a mentőt?

Figyelt kérdés
Sajnos ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, második babámat várom, az elsőnél burkot repesztettek. Hamarosan itt a szülés ideje. Ha elfolyik a magzatvízem, rögtön hívjam a mentőt? Vagy várjak míg 5 perces fájások lesznek? Illetve ha elfolyik viszont fájásaim nincsenek olyankor mi a teendő? Nem szeretnék túl hamar se bemenni a kórházba, inkább itthon "vajúdnék" mivel elég hosszú folyamat, viszont túl későn se szeretnék. Olvastam, hogy van akinél amikor elfolyt, utána még elment fürödni, várt a fájások erősségére aztán indult a kórházba. Aki tudna nekem segíteni azt megköszönném😊
2020. aug. 1. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
Nagyobb esèllyel lesz vèszhelyzet a kòrhàzban a felesleges beavatkozàsoktòl, mint otthon, bèkèsen vajúdva. Kòrhàzi fertőzèst sem otthon szed fel az ember.
2020. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem hivtam mentot, szulesznot hivtam, aki azt mondta, ha nincs rlszinezodve a magzatviz zuhanyozzak es menjek be
2020. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2020. aug. 2. 12:52
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Nekem négy szülésből négy fájásokkal indult. És amikor nem piszkáltak bele dokik a víz a kitolási szak előtt folyt el közvetlenül, és utána jöttek is a tolók.
2020. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

Második babánál ne várj ha elfolyik a magzatvíz! Nekem az elsőnél elfolyt és mondták is hogy az lassú lesz első szülés. A másodiknál mondták hogy ha elfolyik azonnal indulás, mert az már sokkal gyorsabb lehet, és ezt jobb nem kikísérletezni. (Végül fájásokkal kezdődött.)

Inkább menj be max haza küldenek.

2020. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ha messze a korház,akkor mentő,ha elfolyik a viz és baba nincs befordulva szülőcsatornába mentő
2020. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha faros vagy harant es ugy folyik el,azonnal mento. A fejjel be van ekelodve,elvileg nincs gond,de sok nonek fogalma sincs,hogy fekszik a baba.
2020. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!