Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után ugyan olyan...

Császár után ugyan olyan marad a nemiszervem mit előtt? Vagy ilyenkor is kitágul? Test szempontjából miben jobb a császár?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Császár után 6 héttel ugyanolyannak kell lennie, ha ki is tágult.

Test szempontjából - idézem - nem jobb a császár, de a mama-baba érdekében sokszor ezt alkalmazzák.

2010. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez marad mivel HPV fertőzésem van. De ha már ez jutott akkor szeretném ha lenne benne olyan ami pozítiv.
2010. aug. 4. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A természetes szülés a jobb, mert arra van beállitva a szervezet, és ezért utána könnyebben visszaalakul az eredeti formára, és a gyereknek is igy könnyebb átállni a kinti életre.

A császárnak csak ott van elönye, ha a gyerek vagy/és az anya élete veszélybe kerülne a szülés során, másként sokkal károsabb.

Egyébként császárral sem jobb szülni, csak más problémáid vannak utána. (Szültem császárral is meg simán is.)

2010. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a doki azzal nyugtat, hogy a császárosoknál nem sokkal keveseb %-ban alakul ki inkontinencia, míg a természetes szülőknél ez 80% egy bizonyos korban.
2010. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, SOKKAL KEVESEBB %-BAN!!
2010. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de hol és kinél fogsz szülni? Mert az egyik barátnőmet nem császározták meg HPV miatt pedig nagyon harcolt érte, de minden orvos azt mondta HPV fertőzéssel is lehet hüvelyi úton szülni és végül simán született a babája makk egészségesen.
2010. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!