Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után rögtön rád tették...

Szülés után rögtön rád tették a gyereket, vagy elvitték? És melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal!
2020. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Rámtették, az a jobb.
2020. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha rád teszik. 1es vagyok.

Bővebben.

Azonnal igen. Addig amíg varrtak ott lent. Nem tudom meddig tartott.

Utána a szobában fel órát kellett várnom. 2 órát maradt, vitték.

2020. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó érzés volt
2020. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Császárosoktól mindig elviszik. Pár pillanatra látod csak.
2020. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
En nem is emlékszem. Tok kiesett minden. Azt hiszem ideadtak pár percre rögtön mert rémlik egy maszatos fej, aztan elvittek megfurdettek és utána még szép tisztán is megkaptam az biztos, mert erről már van fotó. De így abszolút kiesett minden onnantól, hogy a ferjem elvágta a koldokzsinort.
2020. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Azonnal rám tették. Onnantól fogva 2 órán át velem volt. Amíg varrtak, addig is, bár az gyors volt, mert csak picike repedés volt.

Utána is maradtunk a szülőszobán, végig együtt, szopizott is hamar. Akkor adtam oda mérésre és vizsgálatra, amikor már annyira kellett pisilnem, hogy muszáj volt felkelnem. De akkor is nagyon hamar visszakaptam.

2020. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Sürgősségi császárom volt. Nem rakták rám, csak egy perc volt az a nagy "aranyóra", aztán vitték is el. Engem meg a pihenőszobába. Valamikor órákkal később hozták, akkor rámtették. Nem, nem volt jó ez így egyáltalán.
2020. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Simán szültem ,de sajnos tőlem elvitték,mert sok vizet nyelt,így azonnal ki kellett pucolni a gyomrát :( Kb 5 percig volt távol...eletem leghosszabb percei voltak, viszont onnantól már végig velem volt.
2020. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Császárom volt,odamutatták aztán vitték a gyerekorvos megvizsgálta és megkapta az apuka.Mikor szültem olyan keveredés volt az osztályon, hogy az aranyóra elúszott és előbb láttam a saját gyerekemet fenyképről minthogy fogtam volna.
2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!