Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan általános iskolai...

Vannak olyan általános iskolai, középiskolai, ovodai bölcsödei kismamák akik végig dolgozzák a terhességet, vagy rögtön szabadságra mennek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Én középiskolai tanár vagyok, végig dolgoztam.


Óvodai,bölcsis ismerőseim nem, hisz pici gyerekekkel nagy hassal annyira nem kellemes játszani, futkározni, plusz sokszor járvány van.. :) ha jól emlékszem olyan 5-6 hónaposan már otthon voltak

2019. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az első kisfiamat vártam pedagógiai asszisztensként oviban dolgoztam a 8. hónap végéig. Most bölcsiben dolgozok, 7. hónap végéig tervezek. Még 2 hét van hátra belőle, de már alig bírom kivárni.
2019. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Bölcsiben dolgozok, kisgyermeknevelő vagyok. Első gyereknél 7. hónap végéig dolgoztam, másodiknál még otthon voltam, harmadiknál 12. hét után táppénzen voltam, veszélyeztetett terhesént.
2019. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában dolgozom, az első gyermekkel 33. hétig dolgoztam, de nem volt jó, nem tudtam a feladatomat sem elvégezni 100%-ig és már előbb el kellett volna jönnöm. Második babával 10 hetes vagyok, max a második trimeszter végéig tervezek most maradni.
2019. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általános iskolában dolgozom, nekem közbejött a nyári szünet, utána pedig értelmetlen lett volna visszamennem. Októberben szültem.

De volt olyan kolléganőm, aki a 8. hónap közepéig dolgozott, mert jól bírta. Szerintem az a gyakoribb, hogy nem mennek rögtön táppénzre. Legalábbis iskolában.

2020. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!