Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyós "story"-kra...

Magzatvíz elfolyós "story"-kra vagyok kíváncsi. Kinek hol és hanyadik hétben folyt el, rögtön tudta e, hogy na ez tényleg az?

Figyelt kérdés

Volt e valami jel az nap, nyugalmi állapotban történt e vagy épp tevékenykedtél stb.

Már nagyon várom a terhesség végét és érdekelnének a történetek.



2020. aug. 24. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
39 hét 3 napra hajnali fél5kor álmomban folyt el. Nem volt kérdés, mivel nagyon sok volt.
2020. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
40+6 napon nagyon durván, ficánkolt a Kislanyom vagy egy órán keresztül nyomkodta ki a lábait és a fenekét a hasamon keresztül. Akkor hallottam egy pici pukkanást, és szivárogni kezdett a magzatvíz.
2020. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nagytakarítás, kifordítottam az akkori házunkat, ajtó-ablak mosást, ragyogott kívül-belül minden. Na mondom lesz 24 órám pihenni. Abban a pillanatban folyt el a magzatvíz. Nem volt kérdés micsoda, az uram frászba volt, mert hajat akartam még mosni, és nagyon beindultak a fájások. Életemben még olyan határozottnak nem láttam-mint akkor. A vezetés nem ment neki, átvettem a kormányt, amit 10 percen belül vissza is kellett adnom, mert nekem sem ment.

Nagy nehezen eljutottunk a kórházhoz, ott meg nem tudott leparkolni, azt nekem kellett megcsinálnom.Szóval érdekes volt:DD Utolsó pillanatban estünk be.

2020. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
3+ Jah, 38.hét. 3.gyerek.
2020. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

1. gyerek, 39+4 magzatvizszivargas delutan fel 4-kor kezdodott, otthon voltam, mar boven voltak rendszertelen, de egyre erosebb osszehuzodasaim. Masnap kira reggel lett meg a baba, nem volt szokoar-szeru vizelfolyas.


2. 40+0, kitolas kozben folyt el a szulokadban. Elotte mar kerdezgettem a szulesznom, hogy mikor reped mar meg a burok, mondta, nyuljak fel, esetleg erezhetem, hogy ep-e, ereztem is egy gumiszeru dudort. Aztan egyszercsak az egyik tolonal elpattant a burok, es hirtelenjo sok viz kiaramlitt a szulokadba. Kb. 20 percre ra lett meg a babam. (Este 11-tol voltakrendszeres, eros osszehuzodasaim, es szintenkora reggel szuletett).


Olvastam amugy statisztikat errol, hogy az esetek kb. 70%-aban osszehuzodasokkal indul a szules, es csak a kitolasi szakaszban folyik el a magzatviz. Baratnomnek az elsonel viszont egy hallhato pukkanassal folyt el este otthon, es 3 oraval kesobb mar megvolt a gyerek.

2020. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem folyt el az egész, csak folydogált. De az már vajúdás közben volt itthon. Kb 4 órája voltak gyenge összehúzódásaim, de nem rendszereződött, nem is fájt még úgy igazán. Párszor beszéltem a szülésznővel telefonon, hogy mi legyen, végül azt mondta, menjek aludni, aztán meglátjuk. Este 11-kor lefeküdtem, amint magamra húztam a takarót, megérkezett az első igazán erős fájás. Mikor véget ért, valamiért azonnal kiugrottam az ágyból, és akkor már csordogált lefelé a víz a lábamon. Akkor indultunk a kórházba. Engem nem öntött el a sok víz, de épp eléggé folyt, hogy a nagyobb betét is átázott mire beértünk.
2020. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, az elso gyereknel nem volt egyertelmu, 1 oran belul viszont atazott a bugyiba betett 5-6db papirzsebkendo, igy szinte biztos voltam benne, hogy az, bar az osszehuzodasok egy idore lealltak utana, es csak 2,5 oraval kesobb folytatodtak, akkor mar rendszeresen. Ra ket oraval mentunk be a korhazba, de meg boven varhattunk volna otthon.
2020. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél:39+5 nap. Hajnali 3-kor kimentem pisilni, ott is maradtam, mert folyt tovább miután befejeztem. Semmi fájásom nem volt, a párom tiszta ideg volt, hogy még letusoltam. Több magzatvízem (a vizsgálatokon kiderült) volt, de még a doki is elcsodálkozott, hogy mennyi:)
2020. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3-4 óraja tartó 5 perces fajasoknal folyt el. Már a kórházban voltam mert 5 perces fajasoknal javasolták bemenni.


A magzatviz elfolyasa után rögtön eros 2 perces fajasok lettek a simán birhato 5 percesekbol.

2020. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30 óra vajúdás után még mindig csak 1 ujjnyi tágulással a szülőszobán. Mikor vittek volna császárra,a műtőre várva ,abban a 40 percben tágultam ki szóval megszültem.
2020. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!