Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyós "story"-kra...

Magzatvíz elfolyós "story"-kra vagyok kíváncsi. Kinek hol és hanyadik hétben folyt el, rögtön tudta e, hogy na ez tényleg az?

Figyelt kérdés

Volt e valami jel az nap, nyugalmi állapotban történt e vagy épp tevékenykedtél stb.

Már nagyon várom a terhesség végét és érdekelnének a történetek.



2020. aug. 24. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azta, 10-es. Es milyen volt az a 40 perc? Nem repedtel? Meg hogy nezett ki, egyszercsak elfolyt a mutos elokeszitoben a viz, es ott is szuletett meg, vagy akkor vissza a szuloszobara? Parod bent lehetett?
2020. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

10 es vagyok. Már 15 órája a szülőszobán voltam és vártuk, hogy táguljak. Aztány egy pukkanást hallottam és elfolyt a víz. Rá egy kis időre döntöttek úgy,hogy na jó műtsük. Az a 40 perc már olyan volt,hogy egybefolyó fájásaim voltak. Már levetkőztettek,bekötötték a lábaimat,hogy na most visznek műteni. Aztán éreztem a tolófájásokat és mondtam,hogy nézzenek már meg. Nem hitték el,hogy abban a kis időben tágultam ki totál pedig előtte 30 óráig semmi. Nem repedtem, kb 10 nyomásra volt kint :)

Anyukám volt bent,egyedül nevelem :)

2020. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
40+4 nap, este 7 óra, pihentem, illetve próbáltam,mert a gyerek azt hittem kimászik a hasfalamon át, úgy mozgott. Majd egy pukkanás és ömlött a víz. Rá 2 órával lettek fájásaim és 3 óra múlva megszültem.
2020. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%

36 hetesen amiert hangisan telefonaltam ülve enyhen hatradölve ez ismerösöm macskajanak nem tetszett es nem puhàn, hanem izombol 4 labbal ugrott a hasamra.

Onnanstol szivargott a magzatvizem folyamat enyhén, betéteket kellett hordanom.

De amugy bujos, nyalis is.

Igy jöttem rà, miert van az/honnan ered,pl a joskartyaban is, hogy a macska lap jelentése hamissàg àrmànykodàs.

37-38 hetesen meg màr zubogott es 1 o mulva jöttek a fajasok is.

2020. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
De utàlom azota a macskàjàt amugy. Bnöm sztem nrm is ismerte ki. Cuki meg dorombol es csak annyit tud rola. Közben rafinàlt kis egoista.
2020. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 40+4-en történt. Nem volt jele. Aznap este indították volna meg. Előtte mindent kipróbáltam, hogy beinduljon de semmi nem hatott. Épp a szülőszobán feküdtem és vártam, hogy érkezzen az orvosom indítani. Elővettem egy könyvet, hogy addig olvasok majd zutty, elfolyt a magzatvíz. Észreveszed, olyan mintha dézsából öntenék. :)
2020. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
38+3. nap reggele. Semmi görcs semmi érzés előtte. Maszturbáltam. Már tudtam, hogy valami nem oké, nem esett jól az orgazmus. Menzesz fájdalmat éreztem. Abbamaradt majd fel akartam öltözni. Akkor éreztem, mintha pisilnék de iszonyatos mennyiségben locsogott a padlóra. Semmi fájás, csak ömlő magzatvíz.
2020. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem közvetlenül kitolás előtt folyt el egyszerre.
2020. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#14 es tuti előre megfontolt szándékkal indította be a macska a szülést. A kis köcsög..
2020. szept. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!