Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap eldöntöttük a párommal...

Tegnap eldöntöttük a párommal hogy babát vállalunk, mi az amit tilos ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a nagy éjszaka, orvosnál lesz látogatás aki majd mindent elmagyaráz, tudom még 24 órája se volt de mégis érdekelne hogy ilyenkor miket tilos csinláni vagy enni stb meg mi az amit kell?

Mindennel tisztában vagyok de talán írtok 1-2 jó tanácsot😇



2020. szept. 15. 11:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Először legyél benne biztos hogy terhes vagy aztán tedd fel a kérdést édesszüzanyám. 🤦‍♂️🤷‍♂️
2020. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben már holnap mennék dokihoz, elmondanám neki, hogy megvolt a nagy éjszaka, úgyhogy nézzen már meg, biztos ami tuti.
2020. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Hátha a doki is besegít neki. XD
2020. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy jó tanácsom, hidd el, hogy semmi rosszindulat nincs benne.

Ne pörögj ennyire rá, mert iszonyú gáz. Ebből lesz a rágörcsölés, és abból meg csak a sírás és a sírás.

2020. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Ne cigizz, ne drogozz és ne piálj. A többi attól függ, hogy problémás vagy problémamentes lesz a terhesség.
2020. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyelőre elég a tegnapi nagy éjszakát sűrűn ismételni, semmi nem tilos, mondjuk a popsiból hüvelybe nem lenne okos ötlet.
2020. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Jájj el ne felejts gumit húzni, különben a gyerek nemibetegen születik! Ez nagyon fontos! 👀
2020. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért kettőt is!
2020. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha már rég nem voltál nőgyógyásznál a rákszűrés nem árt, jobb, mint koraterhesen. Egyébként ne cigizz, ne igyál alkoholt, szedj folsavat, kerüld azokat a gyógyszereket, amikre rá van írva, hogy babatervezőknek sem ajánlott (vagyis mielőtt bármit beszedsz, olvasd el a betegtájékoztatót, mint normálisan). De nem kell terhesként viselkedned. Bár majd terhesként sem kell :) Egyél egészségesen és mozogj minden nap. Mosd meg a gyümölcsöt, zöldséget, ne egyél nyers húst vagy tojást vagy kétes származású tejterméket. Készülj fel, hogy statisztikailag nem biztos, hogy egy-két-három ciklus alatt összejön, de persze lehet ez is. Tesztelni majd akkor érdemes, ha kimarad a menzesz már pár napja, doki meg csak arra rá egy hétre lát leghamarabb bármit.

Ha a párodnak van káros szenvedélye, itt a nagy alkalom, hogy ő is leszokjon. És ha még nem tettétek, akár össze is házasodhattok. :D

2020. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Amikor terveztük a babát én is elmentem egy vizsgálatra. Ott mindent rendben találtak, meg csinálták az éves szűrést. Szerintem nem rossz ezzel kezdeni.

Szedj vitamint, folsavat. Ha dohányzók érdemes leszokni. Káros szenvedélyek kerülni. KB ennyi. Nem kell stresszelni 🙂

2020. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!