Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap eldöntöttük a párommal...

Tegnap eldöntöttük a párommal hogy babát vállalunk, mi az amit tilos ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a nagy éjszaka, orvosnál lesz látogatás aki majd mindent elmagyaráz, tudom még 24 órája se volt de mégis érdekelne hogy ilyenkor miket tilos csinláni vagy enni stb meg mi az amit kell?

Mindennel tisztában vagyok de talán írtok 1-2 jó tanácsot😇



2020. szept. 15. 11:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Például a folsavat már a fogantatás elôtt ajánlott elkezdeni szedni.
2020. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Hat kérdező, amint latod... eddzed magad lelkileg. Üdvözöllek abban a világban ahol az emberek (anyák) a legbunkobbak egymással, az empátia nulla, a mindent is tudás általános. Mindig mindenki nagyon okos, de ha nem, nálad akkor is.

Jó tanács? Ne lépj be egy kismama csoportba se! Ez volt számodra az ízelítő. Ezt szorozd meg 100-al. Sok sikert, boldog babavarast kívánok a jövőben és egészséges gyereket természetesen.

2020. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges életmód, ami kajában, sportban, alkohol minimalizálásban, dohányzásról való leszokásban, drog mentes életben nyilvánul meg, stb. Vitaminok, kifejezetten a folsav. És mindezt kiterjeszteni a párodra is legalább addig, amíg össze nem jön a baba.

Ezen felül pedig nyugalom, higgadtság és az élet tovább élése. Ne a számolgatásról és a görcsölésről szóljon a babatervezés, mert sokat fogsz sírni, ha ennyire túltolod.

2020. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%
Agy... Az nem ártott volna
2020. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert 1x szexeltetek gumi nélkül te már elkönyvelted, hogy terhes vagy? 😅😂

Elmondom, úgy hogy makk egészségesek vagyunk ferjemmel, van is már egy fiunk, 6.hónapja nem estem teherbe....


Egyébként miért kellene életmódot váltanod? Nem kell a sárgaföldig inni, cigizni, drogozni, oszt ennyi.....

2020. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha az orvos konkrétan nem tilt valamit a terhesség alatt, akkor nem tilos semmit se.
2020. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fura vagy... 🤔
2020. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!