Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a simi is tilos?

Császár után a simi is tilos?

Figyelt kérdés

2 hete szültem,nincs semmi panaszom(folyás csak minimális).A szexel mindenképp megvárjuk a 6hetes vizsgálatot,csak érdekelne,hogy az orgazmus milyen hatással bír ennyi idő után.Kényeztethet a párom?

Légyszi ne ítéljetek el,de amióta megvan a babánk annyira imádom,kívánom a párom.


2009. okt. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
sajna én is ki voltam éhezve a férjemre, pedig a 38. hétig szexeltünk. de az orvosom megkért, h várjuk ki a kötelező 6 hetet, mert a vérbőség, és az izgalmi állapot még nem tenne jót, és az első vizsgálat után számítunk igazán gyógyultnak. neaggy isten bármilyen baci kárt okozhat. de azért a férjedet kényeztetheted, kicsit szar a nőnek a kielégületlen állapot, de annál édesebb lesz az első együttlét. de tudom, sokan nem várták ki, és még nem hallottam panaszt, h bárkinek baja lett volna. mérlegelj, és döntsd el.
2009. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Megnyugtat,hogy nem vagyok egyedül.
2009. okt. 11. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is kivártuk a 6 hetet, mondjuk nekem még kb. az 5. héten is eléggé fájt a hasam (a vágás). Én 2 héttel a császár után még alig bírtam mozogni (mondjuk én viszonylag 'öregen' 33 évesen szültem). Utána viszont nagyon jó volt. Én picit még várnék a helyedben!
2009. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a 4-5 héten már nem bírtunk magunkal:) de nagyon óvatosak voltunk. Igaz mi a terhesség vége fele már nagyon nem mertünk együtt lenni szóval szerintem ezért is voltunk ilyen türelmetlenek.
2009. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a 3hétnem már szexeltünk...
2009. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!