Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen szülő kismamák!...

Szombathelyen szülő kismamák! Akinek gerincérzéstelenítéssel programozott császár volt, írna nekem részletesen? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Kb.3-4hét múlva lesz a nagy nap,gerincéréstelenítést ajánlott az orvos,de eddíg csak altatásban volt részem!Tényleg 24 órát kell feküdni?
2010. febr. 18. 23:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szia.Én májusban szültem ott.Szülésindítás volt,de mivel nem indult be a szülés, császároztak.Nekem is rémtörténeteket meséltek a gerincérzéstelenítőröl,de hála istennek,szinte meg sem éreztem.Először a bőr alá kaptam 1 helyi érzéstelenítőt és utánna adták be a másik szurit.Délután fél 5kor műtöttek,másnap reggel 9kor kelhettem fel.Te kihez jársz?Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
2010. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi hogy írtál!A Német Leventéhez járok,ma beszéltük meg az időpontot,sajnos a kislányomnál 3 éve,sügösségi császár volt 16 óra vajúdás után altattak,de megváltás volt hogy aludhattam mert nagyon kikészültem,az ébredés sem volt szőrnyű,de még másnap is tiszta kóma voltam!Szeretném minél előbb látni a kisfiamat,de nincs viszonyítási alapom,ezért nagyon nehéz!Azt hallottam hogy ha nem is fáj,de azért érezni hogy matatnak az emberben,ez igaz?
2010. febr. 19. 16:15
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát én még azt sem éreztem,hogy matatnak..A műtét után 6 órával lehozták megmutatni a fiamat kb 2 percre,de másnap reggeltől velem volt a baba.Neked miért lesz megint császár??Mi is tervezzük a következőt..
2010. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akut életmentő műtét volt így fogalmazott a doki!Nagyon sok komplikáció volt,nekem is úgy indították meg,az akkor ügyeletes orvos,fájásgyengeség,téraránytalanság,aztán magzati szívhang eltünt,a végén kiderült majdnem kiszáradtam,a végponton császároztak meg!Most meg nagyon vékony a hegem!Azt mondta a doki nem érdemes kockáztatni!Tudod nem bánom csak egészséges babám legyen!Te kihez jársz?
2010. febr. 19. 22:31
 5/29 anonim ***** válasza:

Szia! Német Leventének is van magánrendelése?

Én csak a kórházban találkoztam vele,az első szülésemnél,meg amikor a második babám előbb akart kibújni. De nagyon aranyos doki. Mikor ott voltam,neki hála a szobatársamnak időbe csinálták a császárt,ezzel megmentette a baba életét, a másik fogadott dokija cseszett rá...

2010. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát szegény akkor sokat szenvedtél......Én a Horváth Boldizsárhoz járok.Imádom,100%-ban mellettem volt az egész terhesség alatt( én is problémás voltam) és nem pénzéhes.Nekem is téraránytalanság volt.Megmondom őszíntén hogy a 2.at is császárral szeretném szülni...Pár alkalommal találkoztam a Te dokiddal is.nagyon szimpi ő is.
2010. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs!De állítólag hétfőnként az Sztk-ban rendel,ezt én is csak most hallottam!Nekem mindent megold a korházban!Én is neki köszönhetek mindent!Ha lesz egy kis időm majd priviben megírom mi történt,ez a szülés kicsit bonyolultabb volt,mint amit leírtam!Persze ha érdekel!A Boldizsárról is csak jókat hallottam,de nem nagyon ismerem.
2010. febr. 20. 15:01
 8/29 anonim ***** válasza:
Ok majd írj ha lesz időd.
2010. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerdán szülök progis császárral, gerincessel, majd megírom, hogy mi volt, ha megjöttem:D Az első nekem is altatás volt, de iszonyat volt. Amúgy a szülésznő rokonom azt mondta, hogy 6 óra után elkezdik emelni fel a fejet, nem kell 24 órát feküdni, most már annyira nem erős ez a gyógyszer. Hú nagyon félek:D
2010. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
SZia!Én is nagyon félek!Én 16-án megyek!Nagyon kiváncsi vagyok!De már aludni nem tudok,ezzel kelek,ezzel fekszek!Jó neked hogy van ismerős!Nekem volt egy csecsemős,de most érdeklődtem már nyugdíjas!Nagyon szorítok neked!Majd írigykedek hogy te már arra túlleszel rajta!Te kihez jász?
2010. febr. 25. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!