Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha ocsmány lett a...

Mit tegyek, ha ocsmány lett a bőröm szülés után? Fog ez valaha rendeződni?

Figyelt kérdés
Undorítóvá vált az egész testem. Elkezdtem nagy mértékben vizesedni, és hiába alig ettem a terhesség alatt, 15 kg így is feljött rám. Ez a szülés után a fele le is ment, és ilyen ocsmány, lógós, ráncos bőröm lett, mint egy 60 éves vénasszonynak. A combom, a fenekem, a derekam, a lánszáram, a hasam és a felkarom is ilyen undorító. Fog ez valaha változni, vagy szégyenkezhetek emiatt örökre?
2020. szept. 26. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

15 kb-ból 5kg a bébi, a méhlepény, a magzatvíz és a hozzátartozó egyebek, maradhatott 10.

Az első hetekben az meg olvad mint a jég mert sürögsz-forogsz, szenvedsz és szoptatsz.


10 kg plusztól senkinek nem csúnyul meg a bőre, te vagy ffi vagy, vagy egy hisztérika, bocs.

2020. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Kb 5 kg volt hízásosd



Kollagén és az idő sokat javît


A genetikádat nem ismerem


Nekem 20 kg össz hízás mellett sem lógósodott el..

Lett striám.. de feszes maradt a bőröm..

Még 3 kg maradt..6 hónapos a gyerek..



De előzőleg is a baba 10 hónapos korában lettem majdnem olyan, mint előtte.

2020. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, kamu a kérdés, meg férfi vagyok, és ide járok kiélni a beteg hajlamaimat!

Egyébként 153 cm vagyok, és tudod 3 kg is meglátszik rajtam. És nem 5 kg maradt rajtam szülés után.

2020. szept. 26. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kollagent es a remenykedest tudom en is mondani.
2020. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem híztál olyan sokat h ennyire lógós legyen bőröd, ha mégis így van, akkor sajnos genetika és nem hinném h változik. Sajnálom.
2020. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

súlynövekedés oka

Baba: 3-4 kg

Magzatvíz: 0,5 – 1 kg

Méhlepény: 0,5 kg

Méh izomzata: 0,8 kg

Mellek súlya: 250 gr

Izom és zsír: 4-5 kg

Vér és víz: 2 – 3 kg


Alsóhangon az élettani súlyváltozás 10-12 kg....


A többi a plusz....

Olyan 5-6 kg szokott a szüléssel eltünni..

Még 2 hét míg a víz elmegy, ha volt.


Hormonálisan előfordul, hogy valaki jobban vizesedik szülés után, mint terhesség alatz, vagy a szoptatás alatt hízik, nem fogy.



Türelmesnek kell lenni.

A testnek az a normális, ha annyi idő alatt alakul vissza, mint amennyi a terhesség volt.

Vannak mázlisták, akiknek előbb sikerül.

Vannak viszont akiknek nagy küzdelem árán sem...


2.

2020. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kollagén sokat javított a bőröm állapotán, próbáld ki te is.
2020. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Én is rosszul éreztem magam, de napról napra jobb. Bár van rajtam felesleg, de a kollagén sokat segít. Nutriversum Liquid-et iszom. Meg sok sok folyadékot. Illetve hasleszorító bugyit használok. 7 hete szültem.

Kitartást! idő kell regenerálódni a testnek. Majd ha több idő lesz magunkra könnyebb lesz. Most a gyermeküknek úgyis mi vagyunk a legszebbek! :)

2020. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!