Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást is "riogatnak" a rokonok...

Mást is "riogatnak" a rokonok koraszüléssel?

Figyelt kérdés

Anyósom már-már megszállottan mondogatja úgy kb a 25-dik héttől hogy ez a baba korán meg fog születni. Már ki is számolta nekem ha a 16-dik héten mozdult meg akkor 32 hetesen fog megszületni o.O. Szerinte úgyis el van számolva a terhességem, holott napra pontosan megegyeznek mindig az ultrahang méretek a ciklusommal számolt dátummal. Most 30 hetes vagyok, azzal idegesít hogy nézegessem befér -e az ujjam a mellem és a hasam közzé, nagy a hasam úgyhogy 1-2 hét és szülni fogok. Idegességemben elég bunkón közöltem vele hogy márpedig én nagyon nem szeretnék egy 31/32 hetes koraszülött babát szülni, neki még bőven bent van a helye, erre megsértődött. Nem értem miért kell bebeszélni egy kismamának hogy korábban fog szülni a kelleténél, mikor egy bizonyos ideig az a jó ha minél tovább bent tud fejlődni a baba.

Titeket is traktálnak ilyen baromságokkal?


2020. szept. 29. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megszedi*


10#

2020. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ellenkezőleg. Hogy a fiúk lusták és nem sietik el. Hat az enyém tényleg nem siette el. 40+3. De ezek csak ilyen hülyeségek. Ne törődj vele.
2020. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a nagymamám volt ilyen, és a harmadik terhességemre megtanultam, hogy jobb, ha hallgatok rá. Nyilván véletlen, de minden bejött, amit jósolt :)
2020. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem egyfolytában a saját szülésével riogat, én meg hallani sem akarom. Meg hogy milyen nehéz lesz ha megszületik. Szerinte négykézláb kellene felmosnom mert úgy jobban bírom majd a szülést... Túlbuzgó, gondolom később is lesz vele probléma. Egyébként ezt anyukám is mondta hogy figyeljem, mikor mozdul meg mert az pont a félidő. Ez marhaság mert nem lehet pontosan megmondani, mikor érezzük meg először mert ugye eleinte nem egyértelmű hogy ő az.
2020. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!