Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felhívtak, hogy egy nő nyáron...

Felhívtak, hogy egy nő nyáron szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másikat sose tudják elérni. Az egyik telefonszám az enyém ami le volt adva de mikor felhívtak semmi infót nem mondtak. Hogyan derítsem ki, hogy én vagyok-e az apja ?

Figyelt kérdés
Felhívtak telefonon, hogy egy nő kb nyár közepén szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másik telefonszámon az illetőt nem tudják elérni. Így engem hívtak mert az én telefonszámom van még megadva. Borsod-Abaúj Zemplén megyei vagyok de a nő Budapesten szült. Néha eljártam bulizgatni az utóbbi időben. Attól tartok, hogy voltam az illető hölggyel csak nem emlékszem rá. A telefonon nem mondtak semmi konkrétat, még a nő nevét sem mondták meg merthogy arra hivatkoztak, hogy nem rájuk tartozik. Semmi infót nem mondtak még azt se, hogy mi lenne a teendőm. Én viszont ki szeretném deríteni, hogy kié a gyerek.

#gyerekvállalás #hivatalos ügyekkel kapcsolatos teendők
2020. okt. 6. 21:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
De mondták, hogy tied a gyerek, vagy hogy neked bármi tennivalód lenne?
2020. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És mit akartak?
2020. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem mondták, hogy enyém a gyerek csak azt, hogy megszületett és az én telefonszámom van megadva
2020. okt. 7. 15:48
 14/30 A kérdező kommentje:
Azt se mondták, hogy mit akarnak vagy mit csináljak.
2020. okt. 7. 15:49
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben inkább arra gondolnék, hogy elírták a számot és téves hívást kaptál
2020. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

- Halló!

- Jó napot kívánok, az x önkormányzatról telefonálok, nyáron született itt egy gyerek, és az Ön telefonszáma van megadva.

- Értem, köszönöm, viszhall.


Vagy hogy kell ezt a telefonbeszélgetést elképzelni?

2020. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én is gyanakodtam erre csak fura, hogy Magyarországon van annyi telefonszám és pont az én számomat adták volna meg véletlenül.
2020. okt. 7. 15:53
 18/30 A kérdező kommentje:
Felhívott és azt mondta, hogy nyáron született egy gyerek és az én telefonszámom van megadva meg egy másik de azt mondták, hogy őt nem tudják elérni. Kérdeztem, hogy ki az illető hölgy neve, elmondták. De már elfelejtettem mert úgy voltam vele, hogy téves hívás. Másnap felhívtam őket, hogy megvan-e az apuka mondták, hogy nincs. Hiába faggattam nem árulta el a nő nevét arra hivatkozva, hogy "ez nem rátartozik", de mondtam neki, hogy rám viszont igen és azt is mondta, hogy nem adhat ki információkat.
2020. okt. 7. 16:02
 19/30 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy nekem kell tudnom, hogy ki a barátnőm neve de mondtam, hogy nekem nincs barátnőm.
2020. okt. 7. 16:05
 20/30 anonim ***** válasza:
Melyik részleg hívott? Mert ránéztem az önkormányzat weboldalára és nem találtam ilyen telefonszámot.
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!