Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felhívtak, hogy egy nő nyáron...

Felhívtak, hogy egy nő nyáron szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másikat sose tudják elérni. Az egyik telefonszám az enyém ami le volt adva de mikor felhívtak semmi infót nem mondtak. Hogyan derítsem ki, hogy én vagyok-e az apja ?

Figyelt kérdés
Felhívtak telefonon, hogy egy nő kb nyár közepén szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másik telefonszámon az illetőt nem tudják elérni. Így engem hívtak mert az én telefonszámom van még megadva. Borsod-Abaúj Zemplén megyei vagyok de a nő Budapesten szült. Néha eljártam bulizgatni az utóbbi időben. Attól tartok, hogy voltam az illető hölggyel csak nem emlékszem rá. A telefonon nem mondtak semmi konkrétat, még a nő nevét sem mondták meg merthogy arra hivatkoztak, hogy nem rájuk tartozik. Semmi infót nem mondtak még azt se, hogy mi lenne a teendőm. Én viszont ki szeretném deríteni, hogy kié a gyerek.

#gyerekvállalás #hivatalos ügyekkel kapcsolatos teendők
2020. okt. 6. 21:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
+36 1 4592 176-os telefonszámon hívtak.
2020. okt. 7. 17:24
 22/30 anonim ***** válasza:
szerintem ez valami félreértés, vagy esetleg rossz tréfa
2020. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy melyik részlegről hívott.
2020. okt. 7. 17:28
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen, az megvan, de nincs ilyen telefonszám, direkt megnéztem az önkormányzat weboldalát, a gyermekjóléti aloldalait is, de nincs ilyen szám, sehol sincs feltüntetve.
2020. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én utána néztem a telefonszámnak és ezt az oldalt dobta ki. Amúgy mondta az irodista nő, hogy a 8. kerületi kórházban szült.
2020. okt. 7. 18:02
 26/30 A kérdező kommentje:

Utána néztem a telefonszámnak mégegyszer és a Nemzeti Média-és Hírközlési Hatóság oldalát hozta ki.

Információk:

-Hordozási állapot: Szolgáltatók között nem hordozott

-Eredeti szolgáltató: Magyar Telekom Távközlési Nyrt.

-Szám típusa: földrajzi (vezetékes) szám

-Keresés időpontja: 2020.10.07. 20:02:01

-Keresés sorszáma: 643698

Ezeket az információkat hozta ki azzal a különbséggel, hogy beírtam a +36 1 4592 176-os telefonszámot de az oldal +36 1 459 2176 telefonszámot hozta ki.

2020. okt. 7. 20:13
 27/30 A kérdező kommentje:

Ha ugyanaz a szám de más a kihagyás a számok között nem tudom van-e jelentőssége.

Egyenlőre még mindig nem tudom, hogy mit tegyek mert ha felhívom ezt a telefonszámot akkor nem mondanak semmi információt és hogy mit csináljak.

Én pedig kiszeretném deríteni, hogy én vagyok-e a gyerek apja.

HA VALAKI TUDJA MI A TEENDŐ EBBEN AZ ESETBEN KÉREM ÍRJON !

2020. okt. 7. 20:51
 28/30 A kérdező kommentje:
Annyi az biztos, hogy a gyerek nyár közepén júliusban született Budapesten a VIII. kerületben.
2020. okt. 7. 20:54
 29/30 anonim ***** válasza:

[link]


Eperjes Istvánne anyakönyv


Kérj időpontot

2020. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél gyerekkel tenni ha megszületett?
2021. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!