Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha te választhatnád meg,...

Ha te választhatnád meg, akkor melyik hónapban szülnél, és miért akkor?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 15:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Majus. Bikakat nagyon kedvelem, plusz erosodhet nyaron, mire osz lenne, kis vasgyuro lenne remelhetoleg eros immunrendszerrel.


Terhessegileg ket nyarat hanytam vegig, de nagy pocakkal a tel jo volt, kevesebb vizesedes, nem viselte meg a testem a vegen. Egy terhessegem vege viszont kanikulara esett, az eleg durva nagy pocakkal.

2020. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem decemberi, a második májusi.

(A decemberi szülésnél az egyetlen hátrány az volt, hogy sokára tudtunk kimozdulni a babával.)

A második baba tervezésénél konkrétan szempont volt az, hogy ne essen nyárra a terhesség vége, így ha nem jött volna úgy össze, szüneteltettük volna pár hónapig a 'projektet'. Alapból is extrém rosszul bírom a meleget, nagy hassal, vagy gyermekágyas időszakban biztos nem bírtam volna ki épp ésszel.

2020. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
Áprilisban fogok szülni, aminek azért örülök mert a nyárból csak egy hónapot kellet kibírnom😊 Nagyon erős az allergiám ilyenkor és nem szedhettem tovább a gyógyszert rá, ezért örülök, hogy nem kell nyáron terhesnek lennem.. + mire jön baba addigra jönnek már a jobb idők is😊
2020. okt. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Decemberre, én is decemberi vagyok. :)) Szerintem a legszebb időszaka az évnek.

De mindegy amúgy. Csak nyáron nem szívesen szülnék. Nagy hassal, kánikulában.. én magamat ismerve rettenetesen viselném, amúgy is utálom a meleget.

2020. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%
Május elején
2020. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!