Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Enyhe vérzékenységgel szülni...

Enyhe vérzékenységgel szülni mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Volt valami probléma a szülés alatt? Kellett szedni valamilyen gyógyszert?
2020. okt. 15. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz enyhe vérzékenység alatt? Ilyen betegség nincs, mi a diagnózisod?
2020. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod hogy hordozo vagy es/vagy igazolt tuneteid is vannak, akkor sincs kulonosebb felnivalod, a terhesseg alatt a veralvadasi faktorok szintje egyebkent is megemelkedik. Az orvosodat mindenkepp tajekoztatni kell a diagnozisrol, ha van ilyen.
2020. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A véralvadás egy kicsivel a határérték felett van.
2020. okt. 15. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Tehat nem vagy verzekeny.
2020. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarlak ijesztgetni. Nekem is így volt. Mindenki csak legyintett. Aztan jött a kopp, mikor levált a méhlepény. Nem akart elállni a vérzés, már toltak volna a műtőbe, mikor az egyik rutinos szülésznő ötlete bevált (hideg sooldatos, jodos atmosas valami slagszeru szerkezettel) ez annyira lelassította a verzest, hogy valami sokker szeru eszközzel a doki el tudta állítani a verzest (elégette az ereket vagy ilyesmi, nem tudom, nem kommunikáltak velem, kapkodtak össze-vissza, hogy ne kelljen műteni vinni).

Szoval en azt mondom, ne panikolj, de mindenképp jelezd szules előtt, közben, alatt mindenkivel aki ellát, hogy ez az erteked nem jó. Lehet nem fognak komolyan venni téged se, de ne legyen meglepi. Mert en pont muszakvaltas után ertem a kitolashoz. Kizártnak tartom, hogy bárki látta volna az utolsó laborom az újak közül, akik reggel érkeztek...

2020. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp szólok majd, ha oda kerül a sor, egyelőre 14 hetes vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!