Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apáknak mégis miért kellene...

Az apáknak mégis miért kellene ott lennie a szülésnél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy támaszt(elsősorban lelkit) nyújtsanak a gyerekük anyjának, na meg mert az ő gyerekük is születik.
2020. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk pl kérdés se volt h bent lesz e vagy sem mert ő mondta h mindenképp ott akar lenni. És az elsőnek igaza van... Én is tuti nyugodtabban fogom kezelni a helyzetet ha ott van velem a párom mint a legközelebbi személy ebben a szituációban. Plusz erősebb lesz a kapocs a családban.
2020. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Kinek mi... Van, akinek segít hogy ott van a férje/párja/gyerekapja, tudjátok na, van aki meg pont attól nyugodtabb, ha nem látják őt ilyen kiszolgáltatott helyzetben. Ez totál kapcsolatfüggő. Szerintem abban segíthet az édesapának, hogy kompetensebbnek érezheti majd magát azáltal, hogy részese volt a folyamatnak. Persze ez sem mindegy, hogy történik, a szülést vezető csapat is nagyban befolyásolja, hogy ha bent van az apa, akkor úgy viselkednek vele, mint aki csak útban van, vagy adnak neki feladatot (tartsa a nő fejét), ami által ő is bevonódik.

Ami tuti, hogy közös döntésnek kell lennie, hogy mi legyen

2020. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk találkoztak az igények halistennek. Nem akartam hogy a férjem bent legyen, és szerencsére ő sem akarta. Engem kifejezetten zavart volna, ha ott van, ő pedig rosszul van az orvosi dolgoktól, vértől, stb. Ettől függetlenül baromi erős a lányával a kapocs köztük.
2020. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem “kell”. Ha kell, akkor nem is szabad.

Az en ferjem be akart jönni. Nekem abban volt segítség, hogy kibírjam a fájdalmat. Fajas közben a szemembe néztem és meg mutatta, hogy kilegzes-belegzes (ahogy a szülésznő mutatta neki). Segített a koncentrálásban igazából.

2020. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert megszületik a gyereke?
2020. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Én egyiket se akartam, hogy bejöjjön. Se a férjem, se a szeretőm, se a gyerekem apja.
2020. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
7 és ha a gyereked apja nem a szeretőd volt, akkor az kicsoda volt? 🤔
2020. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek mások az igényei. Nalunk még nincs tervben gyerek, de mindenkepp szeretnem ha parom benn lenne. Nekem biztonsag erzetet nyujtana, hogy velem van, na meg erőt és kitartast. Az a tipus vagyok akinek szuksege van a parja torodesere, jobban az atlagosnal, gondolom ez kozrejatszik.

De ha nem akar benn lenni majd, akkor nem lesz. Valahogy csak megcsinalom. Viszont kenyszeriteni nem fogom.

2020. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

1.

Az ő gyerekük is


2.

Jó, ha nem csak idegenek vannak az ember körül, hanem valaki, akiben megbíznak

2020. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!