Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthonszülés, mert nem értetek...

Otthonszülés, mert nem értetek a kórházba?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki otthon megszült?


Ismerősöm most szült meg otthon és még túl korai faggatni, de beparáztam, hogy én sem érek be a kórházba.


Hogy történt?


2020. okt. 18. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Miert kell lepontozni azokat,akik szerint ez brutal ritka? En sem ismerek ilyen anyukat... Nem allitom,hogy nemetezik,de egyaltalan nem gyalram fordul elo,illetve ha elofordul is, leginkabb tobbedik gyereknel. Nyugodj meg,naggggyon minimalis az eselye annak,hogy pont te legyel egyike az ilyen noknek. Anyukam,keresztanyam is 2 gyereket szult, 1 oranyi autoutra laktak a korhaztol,ahol szultek. Magzatviz elfolyas utan meg siman volt idejuk lezuhanyozni,stb. Raadasul eleg gyakran nem is magzatvizelfolyassal,hanem fajasokkal "indul" be a szules, nagyon sokszor csak a szuloagyon folyik el.
2020. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit.

Tudom, hogy első babánál iszonyú ritka, de írtam is, hogy jelen helyzetben ez nem nyugtat meg.

A többi ismerősöm is órákig vajúdott, volt aki 30 órát. És a legtöbb császárral végződött.

De emiatt az eset miatt hiába próbáltam meggyőzni magam, az agyam ezen kattogott.

2020. okt. 19. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!