Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítsünk dönteni annak, aki...

Segítsünk dönteni annak, aki még előtte áll és bizonytalan? Leírnád h vbac v császáros szülésednek milyen pozitív vagy negatìv következményei lettek?

Figyelt kérdés

Kezdem én.


Császár: hamar megvolt, tudomasom szerint nincs szovodmeny, a heg helye 9 evvel kesobb is erzekeny, keloidosan gyogyult. Kis hájcsík a heg felett ami hasizomgyakorlatokkal sem igazan eltuntetheto, ott nincs izom gondolom. Gyermekkel erzelmi kotodes nehezen ment, nem volt aranyora es hetvegi szules miatt majdnem 24ora mulva kaptam meg.


Sima: sikerelmeny, onbizalomnovelo, magamba vetett hit megerosodott, apukaval kozos elmeny, aranyora, azonnali kotodes, szules utantol rogton velem lehettek (2vbac).Sokkal nagyobb fajdalom volt, ami rogton elmult utana. Gatmetszes, repedes faj napokig, mozgas viszont konnyebb.


2020. okt. 25. 02:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

Off: bocsi 2-es válaszoló. Megírnád miért lett fájdalmasabb a programcsászár?

Nekem első programcsászár volt, pikk pakk felépültem. December végére várom újra a kisbabámat, de én nagyon császárt szeretnék, de azért félek is.

2020. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!