Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírtátok a 6hetet szülés...

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy bírtátok a 6hetet szülés után?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem persze akik elég jól voltak és kívánták a párjukat.Én kényeztettem a páromat majdnem minden nap de pár napja oldja meg magának a dolgot és meg sem vár vagy kérdez hogy összebújunk e vagy bármi nem tudom ezt mire vélni ....

#Szülés után 6hét
2020. okt. 27. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Huh, hát nem vagyunk állatok, akiket ilyen szinten az ösztön vezérel, úgyhogy kibirtuk.


Inkább, minthogy összeszedjek valami méhfertőzést.

2020. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Detto, mint az első.

Nem szerettem vlna semmi fertőzést vagy problémát. Szexelhetünk még eleget..

2020. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze én is kivárom nem akarok bajt de nem értem nem is céloz rá hogy szeretné ha kényeztetném csak megoldja amikor nem vagyok vele ...és nem értem mi ez a fordulat azt mondja nem akar terhelni meg elég fáradt is vagyok de akkor is fura nem?
2020. okt. 27. 20:09
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te vagy fura....bocs!
2020. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk 28 hetesen orvosi javaslatra elkellett engednünk a szexet.

6 hete szültem. Még mindig semmi. Kibírható.

2020. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert?!
2020. okt. 27. 20:12
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Mert kicsit kényszeresnek érzem ezt részedről. Ne haragudj, de őszintén ki az akinek minden nap kedve van sz@pni meg kiverni? Azok csinálják ezt akik rettegnek, hogy megcsalják őket.

Most pihenj, babázz, örulj, hogy a férjed ennyire tapintatos. Lehet ő is érzi ezt a kényszerességet és zavarja.Pár hét és szexelhettek amennyi jól esik.

2020. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Ölelés, összebújás volt, csak szexuális érintkezés nem.

Azt meg sosem figyelem, hogy a férjem mikor végez önkielégítést. De váljon egészségére. 😃

2020. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Abszolút kibirhato.

Egyébként furcsa mert hasonló kérdésnél ezért a válaszért 0%ot kaptam, de látom az itteniek is úgy gondolják mint én. Nem ez az elsődleges dolog az első hetekben.

2020. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen nyilván az van,hogy érzi a kényszerességet és ez kellemetlen neki. Örülj neki, hogy magának oldja meg és nem mással. Ki lehet bírni..emberek vagyunk.
2020. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!