Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírtátok a 6hetet szülés...

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy bírtátok a 6hetet szülés után?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem persze akik elég jól voltak és kívánták a párjukat.Én kényeztettem a páromat majdnem minden nap de pár napja oldja meg magának a dolgot és meg sem vár vagy kérdez hogy összebújunk e vagy bármi nem tudom ezt mire vélni ....

#Szülés után 6hét
2020. okt. 27. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem bánnám, ha elintézné magának. Gondolom látja, hogy fáradt vagy, azt akarja, hogy inkább pihenj. Majd ha lehet, akkor úgyis veled fog inkább összebújni.
2020. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Július óta nem szexeltünk a férjemmel, mert nem lehet. Megérti, kibírja, mert fontosabb a gyerek neki is. Megoldjuk máshogy. 2 hét és szülök és utána már csak pár hét nekünk is. Tudom, hogy sokat voltál kórházban. Olvastam a kérdéseidet, és már nincs sok időd a kontrollig. Igazán kibírhatnád.
2020. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
Nehezen bírtuk, főleg én... 2 hétig véreztem mindegyik szülés után, utána simi már volt, oda-vissza, csak a behatolással vártunk. Így kibírható volt, de olyan sebességgel robogtam be a kontrollokra, mintha az életem múlt volna rajta. 😄
2020. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Derjaderja ***** válasza:
80%

Hát nálunk a párom alapból nem szereti vagy inkább zavarja, ha csak "neki jó". Egyszer-egyszer elmegy, terhesseg vége fele meg gyerekágyban volt rá példa, de akkor is mindig megkérdezte, hogy nen baj-e így nekem.

Biztos nem "szopatna" naponta, főleg szülés utàn.

Az önkielegítés mint téma még sose került elő köztünk. Biztos ő is szokott, ahogy en is, de nem látok ebben semmi rosszat.

2020. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
4 hónapja szültem császárral, egyáltalán nem kívánom, fáj is azóta. Könnyen.
2020. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe sem jutott. Sokkal jobban esett ha megölelt a kiságy mellett, és néztük, ahogy alszik, vagy odabújt éjjel.
2020. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Kibírtuk. Kívántuk egymást nagyon, főleg kb a 4. Héttől, de én még érzékeny voltam lenn amúgy is. Mindig kérdeztem, hogy kényeztessem-e, de meg akart várni. Közel 7 héttel a szülés után bújtunk először össze, azóta viszont elég sokszor. 😁

Szerintem mindenki, aki fel tudja fogni a kockázatát a kontroll előtti szexnek, az ki tudja várni azt a 6 hetet. Nem egy örökkévalóság. Hozzáteszem, engem olyan szinten lefárasztott az első időszak, hogy hiába kívántam a férjem, fizikai képtelenség lett volna szexelnem.

2020. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szívből irigylem azokat, akiknek szülés után x héttel ez a legnagyobb problémájuk. Én konkrétan örültem, hogy élek, és hogy néha-néha alhatok.

Marha nehezem bírtam a szülés utáni 6 hetet, de nem a szex hiánya miatt.

2020. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!