Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez orvos fogadás...

Karol01 kérdése:

Szüléshez orvos fogadás írásban vagy szóban?

Figyelt kérdés

Ki hogy érdeklődött utána? Első gyermekemet várom lassan a 4. Hónapban járunk és nem tudom hogy/hol kérdezhetném meg ezt. Egyenlőleg ultrahangra járok más-más orvoshoz esetleg ott is rá kérdezhetek?

És ha igen ki hogy ajánlja az orvost fogadást mikortól érdemes fel fogadni? És mikortól nem? ( vizsgálatokra és szülést le vezetéséhez szeretném fogadni)

-Miskolc Megyei kh.

Köszönöm a segítséget előre is!



2020. nov. 9. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Minél hamarabb mert általában ragaszkodnak hozza, hogy náluk végezd a terhesgondozást (az is nekik pénz) és sokan nem vállalnak 20. hét környékétől.
2020. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Személyesen a választott orvostól. De a negyedik hónapban már nem biztos hogy vállal
2020. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És esetleg erre az ultrahangon is rá kérdezhetek? Ha megyek majd

Köszönöm a válaszod!

2020. nov. 9. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Hogyne. Kérdezd meg valahogy így:

-esetleg a dr úr/no vállal szulest is és ha igen, engem el tudna vallalni? Milyen feltételek mellett?

2020. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és akkor a következő ultrahangon minél hamarabb jelzem. Esetleg az lenne még a kérdésem érdemes szülésznőt mellé fogadni vagy semmi képen elég az orvos is?
2020. nov. 9. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs kiválasztott orvosod, akihez mindig járni szoktál és megbízol a szakértelmében, csak azért akarsz fogadni egyet (mindegy melyiket), hogy legyen, akkor nem érdemes.

Ha nem ismered az orvost, akit felfogadsz honnan tudod hogy ő szakmailag jobb, mint az, aki amúgy is benn lenne ingyen ügyeletben?

2020. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Azt szoktak mondani, hogy a szülésznő fontosabb. Ez ugye hüvelyi szülésnél valóban így van. Az orvos csak a kitolasra érkezik. De sok helyen nem lehet szulesznot fogadni csak ha dokid is fogadsz.
2020. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
A kinézett orvosnak elmész a magánrendezésére és ott megkérdezed, de minél hamarabb, mert egy időn túl már nem vállalják. Szülésznőt akkor fogadhatsz, ha van saját orvosod.
2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. nov. 9. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg nagyon fontos a saját orvos. Abban a pillanatban ahogy bemész ez lesz az első kérdés: ki az orvosa. Amikor én szültem, az én osvosom 20 percen belül ott volt szombat hajnalban, ellenben a mellettem vajúdó nőre akinek nem volt orvosa még délután sem néztek rá, utána hallottam hogy már sürgősségi császár volt mert nem volt a kicsinek szívhangja . Gyakorlati haszna nem a többlettudása lesz..hanem a bürokratikus rendszerben szerzett tapasztalata
2020. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!