Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez orvos fogadás...

Karol01 kérdése:

Szüléshez orvos fogadás írásban vagy szóban?

Figyelt kérdés

Ki hogy érdeklődött utána? Első gyermekemet várom lassan a 4. Hónapban járunk és nem tudom hogy/hol kérdezhetném meg ezt. Egyenlőleg ultrahangra járok más-más orvoshoz esetleg ott is rá kérdezhetek?

És ha igen ki hogy ajánlja az orvost fogadást mikortól érdemes fel fogadni? És mikortól nem? ( vizsgálatokra és szülést le vezetéséhez szeretném fogadni)

-Miskolc Megyei kh.

Köszönöm a segítséget előre is!



2020. nov. 9. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

#10

Igen, ez az első kérdés, hogy ki az orvosa. Mivel divat lett dokit fogadni. Nekem nem volt fogadott dokim és mindig alaposak voltak velem, ha valamiben nem voltak biztosak akkor másnapra visszahívtak. Szülés után is rámnézett a doki pedig senkinek nem csúsztattam pénzt a zsebébe. Natessék, ilyen is van. Én azt a 100-200 ezret inkább költöm a babára.

2020. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
10 nekem is jó tapasztalatom van doki nélkül is.
2020. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok, hogyha nincs bejáratott orvosod, akkor felesleges. Nekem sincs, mivel eddig nem is volt rá szükségem. Akivel a gyógyszeremet írattam meg a rákszűrést végezte, ő másik városban rendel, úgyse lett volna ő az orvosom.

Az pedig nem törvényszerű, hogy csak akkor lehet szülésznőt fogadni, ha orvosod is van, bár én is hallottam ilyet. Én csak szülésznőt fogadtam. Remélem, mire oda jutok, még behívhatom egyáltalán (33. hétben járok). Ha nem, szülök az ügyeletessel, nem tudok mit tenni.

2020. nov. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!