Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban fogok szülni. Mit...

Uzsokiban fogok szülni. Mit kell pakolnom magamnak és a babának a táskába?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék felesleges dolgokat bevinni,itt olvastam,hogy vannak olyan kórházak,ahol adnak hálóinget,nem engedik a sajátot,stb.Babámnak pelus,popsitörlő,krém?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 10. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni papír szerint 3 hét múlva. Te mikor? Ki a dokid? Én a honlapjukról néztem le, odaírtak mindent. Hálóing, popsitörlő, sapka, kiskesztyű, takaró a babának, 2 papucs stb.
2010. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én a saját hálóingemben voltam szüléskor. Amit vinned kell a babának: popsitörlő és takaró. Pelenkát, popsikenőcsöt, ruhát és mindent, ami a köldökápoláshoz kell adnak a babának. A férjemmel a 2. napon hozattam be a mellszívót és a csecsemősök napi egyszer sterilizálták.

Ha van még kérdésed szívesen segítek.

2010. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!Nekünk még van időnk,októberi lesz a Pindur,de szeretném bepakolni a lényeges dolgokat,mert úgy érzem,hamarabb fog jönni a baba.Az ultrahangon is 2 héttel nagyobbnak mondták,szeretnék rendben tudni mindent.Szülésfelkészítő tanfolyamot szoktak tartani?

Még egyszer köszi a válaszokat!

2010. aug. 10. 14:32
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja,a dokim Dr. Tiba János főorvos.
2010. aug. 10. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak a véleményedre vagyok kíváncsi a főorvos úrral kapcsolatban. Én is hozzá járok az Uzsokiba és a magánrendelésére is, igaz nem rég óta ismerem. A szülésnél Ő lesz Veled? Felfogadtad Őt?
2010. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem sokat tudok a főorvos úrról,egyszer voltam nála a kórházban,mert a kolléganőm nála szült,és ő vitt el hozzá.Kétszer a magánrendelőjében,és jövő héten megyek újra.Annyi azonban biztos,hogy én az elején nem akartam fogadott dokit,voltam jó pár orvosnál az sztk-ban,amit ott tapasztaltam,az több,mint borzasztó volt.A kolléganőm az ikreit nála szülte császárral,komplikációk is voltak,át kellett vinni őt másik kórházba,és meglátogatta őt,sőt telefonon is érdeklődött utána.Nem a pénz miatt,és nem rokona.Szerintem ez magáért beszél.Ja,és úgy gondolom,hogy a magánrendelés is nagyon korrekt módon zajlik,nem ő tartja a markát,és nem is drága.Szerintem én őt fogom felkérni,hogy legyen ott a szülésnél.

Jó egészséget Nektek,remélem tudtam segíteni:-)

2010. aug. 10. 15:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm Nektek is!! Arról gondolom nincs infód, hogy mennyi lenne nála a szülés??!!
2010. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Melyik Sztk-ban voltál? Mert én is Sztk-s dokihoz járok, a Mecsér dr-hoz.
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia!

A Rákos úti Sztk-ban voltam,ott nem ismerek ilyen nevű orvost,de lehet,hogy új.Ha nem muszáj,inkább nem is teszem be a lábam oda,pedig tényleg nagyon ellene voltam annak,hogy fogadott orvosom legyen.Védőnőtől kérdeztem,hogy kit ajánlana,azt mondta,hogy a Dr.Kovács P.-t nagyon dicsérik,de ő a Nyírőben (magánklinika)vállal szülést.Megkérdeztem a tarifát,RABLÁS!!!!!

2010. aug. 11. 11:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 17:7-es!Jövő héten megkérdezem a Tiba főorvost,hogy mennyiért vállalná a szülést,de biztos vagyok benne,hogy nem fog összeget mondani,mert mikor először a kórházban voltam nála,akkor sem fogadott el pénzt,azt mondta,ez TB ELLÁTÁS.Csak a magánrendelőben kellett fizetnem.
2010. aug. 11. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!