Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban milyenek a szülőszob...

Uzsokiban milyenek a szülőszobák, nővérek, dokik, kórtermek? Mikor szültetek, kinél, milyen élményekkel távoztatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A szülőszobák nagyon jók, bár ne ez legyen a mérvadó, ott szerencsés esetben pár órát vagy. Amúgy nagyon jól felszereltek, "kényelmesek".

Ami az osztályt illeti, NAGYON JÓ összességében.

Felkészültek az orvosok, kedves segítőkészek a nővérek, csecsemősök, szülésznők.

Viszont kérdezni kell tőlük, nem fognak mindenkinek babagondozás szoptatás tanácsokat adni csak úgy.

Kényelmesek a rendezettek, kulturáltak a kórtermek.

4ágyasban voltam az ágyak... lehet pihenni, elférsz rajtuk, fekve szoptatásnál is(fontos szempont, hogy ne keljen azon agyalni, hogy most melyikőtök és merre essen elsőnek:(). Pici, de kényelmes fürdő jut 4emberre, ami szép tiszta. Van hűtő.

A szekrények is nagyon jók, normálisan el tudod pakolni a holmitokat.

10/10pont

2011. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2010 decemberben 23-án szültem ott.

A szülőszoba szép,felszerelt,tiszta.

Én 2 ágyas szobában voltam,nagyon megvoltam vele elégedve.

Mindenki nagyon aranyos,kedves,nekem csak a gyerekorvos nem volt szimpatikus.

Ha délelőtt szülsz akkor a negyedik napon,ha délután akkor az ötödik napon mehetsz haza.

Szinte éjjel nappal veled lehet a csöppség.

Halász Domonkosnál szültem,ő Újpesten van sztk-ba,de a 13-ba van a magánrendelő,80000-t kért a szülésért.

Fiatal:36 éves,kedves,türelmes,odafigyel mindenre.Én csak ajánlani tudom.

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!