Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban fogok szülni. Mit...

Uzsokiban fogok szülni. Mit kell pakolnom magamnak és a babának a táskába?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék felesleges dolgokat bevinni,itt olvastam,hogy vannak olyan kórházak,ahol adnak hálóinget,nem engedik a sajátot,stb.Babámnak pelus,popsitörlő,krém?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 10. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
OK, köszi. Szülésznőd van már?
2010. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nincs szülésznőm,és nem is tudom,hogy mikor lehet találkozni egyáltalán velük.Néztem a kórház honlapját,most nincs szülésfelkészítő tanfolyam kiírva.Vizsgálatra pedig a magánrendelőbe kell mennem,tehát nem tudom,hogyan találkozhatnék egyáltalán szülésznővel.Ti hogyan csináljátok?
2010. aug. 11. 12:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok én vagyok a 2. válaszoló. Ha szülésznőt szeretnétek fogadni, akkor az a legegyszerűbb, ha megkérdezitek a Tiba dr-tól, hogy kit javasol. Ha nem javasol senkit, akkor én tudnék nektek ajánlani.
2010. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szerdán megyek hozzá,megkérdezem tőle.
2010. aug. 11. 13:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem "égető" még a szülésznő kérdés, de természetesen minden ötletet, tapasztalatot, ajánlást szívesen vennék.
2010. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 17.07-es vagyok. Én átmentem a XIV-dik kerületi Sztk-ba. Ami a XV-ben van, az szánalmas! Míg oda jártam, természetesnek vettem, hogy a rákszűrés fáj. Nos, rá kellett jönnöm, hogy máshol szinte nem is érzem...

Én is megkérdeztem a szülésznő dolgot a dokimtól, de azt mondta, nem kell fogadnom.

2010. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!