Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A koronavírus idején kevesebb...

A koronavírus idején kevesebb vagy több most a császár? Van rá mindenholkapacitás, vagy volt/van, akinek halasztották?

Figyelt kérdés
Illetve hüvelyi szülésnél vajúdáskor jellemzőbb, hogy inkább hazaküldenek? Szülés után pedig rövidebb a kórházban tartózkodás ideje, vagy most is 72 óra? Könnyebben elfogadják az ambuláns szülést?

2020. nov. 14. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanannyi a császár. Nem küldenek haza. Nem rövidebb. Ugyanúgy fogadják az ambuláns szédülést.
2020. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Több a csaszar annyival, hogy a covid+ kismamákat sok helyen automatice csaszarozzak.

Jellemzően 48 óra után haza dobnak mindenkit. Csaszarosokat is.

2020. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk Pécsen - ha minden rendben a babával és az anyukával is - 48 óra után haza LEHET menni. Császárosoknál ez 3-5 nap között mozog.
2020. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én simán szültem, semmi gond nem volt sem a babával sem velem, mégis csak a 4. napon engedtek haza. Nem mindenhol 48 óra. Szerintem a szülészetben nincs igazán változás.
2020. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
4 gondolom kórház függő.
2020. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én decemberre vagyok kiírva császárra, nálunk 72 óra után hazaküldenek. Viszont védőnő azt mondta hogy ha hamarabb beindul és nincs bent a fogadott dokim akkor nem jöhet be otthonról pl. Na most én inkább emiatt aggódom, jövőhéten megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mit mond.
2020. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Császár után 48 órával hazamehettünk hálisten’. 🙏 aki természetes úton szül az meg 24 óra múlva szabad. Nem bánnám ha a vírus után is megtartanák ezt a szokást.
2020. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!