Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák,aki szeptember...

Kismamák,aki szeptember végére október elejére vagytok kiírva féltek a koronavírustól?

Figyelt kérdés

Reméljük nem lesz második hullám, de pont őszre igérik.

Ilyen esetben több mindent pakoltok?

Ha fogadott orvosotok van a pénzt hogy oldjátok meg?

Én a bőröndömben elrejtem majd.

Kicsit tartok tőle, hogy mi lesz.


2020. júl. 20. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Még el sem ment a vírus.
2020. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Miért pakolnék több mindent? Ha kell valami, a férjem majd leadja a portán a csomagot, felhozzák.

Nem félek. A féléstől még nem lett jobb semmi. Majd látjuk a pillanatnyi helyzetet és alkalmazkodunk.

Nincs fogadott orvosom, a szülésznővel majd szülés után fogok valószínűleg még egyszer találkozni és akkor "köszönöm meg" a munkáját.

2020. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem félek tőle, max. attól, hogy a kórházban kapom el a vírust. Inkább reménykedem, hogy lesz annyira "erős" a hullám, hogy a kötelező 72-96h helyett 24-48h után kihajítanak minket az aszalás helyet.
2020. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Én magát a vírust sem hiszem el, ez csak egy nagy politikai, gazdasági átvágása a világnak.


Én nem félek tőle egyáltalán.


Ha valami otthon marad, vagy szükség lenne rám, a férjem a portán le tudja adni. Azt a 3-4 napot meg kibírjuk és itthon nyugiban majd apa babázhat amennyit csak akar. Az, hogy a rokonok meg zárlat esetén nem rohangásznak be, annak pedig kifejezetten örülnék. De majd meglátjuk mi lesz októberben :)

2020. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, hogy az otthonról küldött dolgokat hogy kapom meg de akkor simán ezek szerint.
2020. júl. 20. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!