Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koronavírus ideje alatt, hogy...

Koronavírus ideje alatt, hogy zajlik a lezàrt kórházban a szülés?

Figyelt kérdés

5 hét van még a szülésig és nagyon félek attól, hogy senki nem lehet bent velem a kórházba ,illetve nem jöhetnek be hozzám a család tagjaim ha újra lezárják a kórházakat.


Vannak köztetek olyanok akik az "első koronavírus hullám" alatt szültek?


Mire számíthatok?


Én Nyíregyházán fogok szülni és a saját orvosomhoz is ragaszkodnék, de úgy tudom a kórház lezárása alatt csak az az orvos lehet bent aki épp ügyeletes.



Talán kicsit megnyugodnék ha néhány információval segítenétek, és nem tudatlanul mennék be a kórházba,tele félelmekkel!



Előre is köszönöm Kedves Kismamák 🙂



2020. aug. 28. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Debrecen,május vége.Fogadott doki volt bent,császár!Férj nem jöhetett,látogató nuku de hát azt a két napot simán ki lehet bírni egyedül:)))SŐT Nekem kifejezetten jó volt.48 óra után jöhettünk haza.
2020. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Kórháza válogatja. Nincs általános szabály rá. Székesfehérváron látogatókat már nem lehet fogadni, egyelőre apás szülés még van, de már felröppentek olyan hírek, hogy hamarosan újra betiltják.
2020. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nyíregyen úgy volt ahogy írod, sem férj, sem orvos nem lehetett bent,hacsak nem ügyelt. Cserébe 2 nap után mehetsz haza.
2020. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Márciusban szültem császárral, a párom bejöhetett a műtő elé, megnézhette a babát, meg is foghatta, aztán a folyosón beszélhettünk 10 percet. Látogatni nem jöhetett be senki.
2020. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Tatabányán végig engedélyezték az apas szulest és a csomagok bejuttatását is megoldották.Orom az ürömben, hogy mindenkit amilyen hamar lehet, paterolnak haza. Kitartás!
2020. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én április 27.-én szültem Veszprémben. Itt bejöhetett az apuka is a szülésre, de látogatni nem jöhetett senki, nyilván az apukán meg rajtam kívül
2020. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisban Kaposváron a szülés konrét idejére bemehetett az apa óvintézkedésekkel, de a vajúdás idejére nem. Utána teljes látogató tiltás.

Nemrég szült egy ismerősöm, igaz most csak készültség van, konkrét rizikó még nincs, de náluk pl másnap a nagypapa be tudott menni, kézbe is vehette a babát védőruhában.

2020. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Június Szeged. Pont két napra feloldották a tilalmat, így a férjem bent lehetett a császáron. De másnapra visszahozták a látogatási tilalmat. Na, az szörnyen éltem meg. Friss sebbel kellett volna egyedül összepakolni a cuccaimat és lemenni a gyerekágyra a műtött részlegről. Közben szinte az ágyról se tudtam lemászni úgy fájt a seb. Végül segítettek. Szerencsére 48órát kellett bent lenni.
2020. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyiregyen fogok szülni de az én dokim ilyet nem mondott ha lezárják a kórházat akkor csak ügyeletes dokinál lehet szülni
2020. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy fantasztikusan logikus. Apuka nem lehet benn ne hogy bevigye vírust, anyuka meg burokba volt otthon?? Ha apuka vírusos akkor anyuka is
2020. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!